fbpx
ostatnia prosta przed 10 pko silesia marathon zobacz trase koszulke i medal 03

Ostatnia prosta przed 10. PKO Silesia Marathon – zobacz trasę, koszulkę i medal!

Przygotowania do startu w 10. PKO Silesia Marathon wchodzą w decydującą fazę. Aby trochę umilić trud treningów i zmotywować Was do dalszego działania, prezentujemy oficjalny projekt tegorocznej koszulki oraz medalu, które wspólnie będą zwieńczeniem wszystkich Waszych wyrzeczeń i wysiłków.

Przygotowania do startu w 10. PKO Silesia Marathon wchodzą w decydującą fazę. Aby trochę umilić trud treningów i zmotywować Was do dalszego działania, prezentujemy oficjalny projekt tegorocznej koszulki oraz medalu, które wspólnie będą zwieńczeniem wszystkich Waszych wyrzeczeń i wysiłków.

ostatnia-prosta-przed-10-pko-silesia-marathon-zobacz-trase-koszulke-i-medal-05

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik maratonu i półmaratonu otrzyma w pakiecie koszulkę techniczną, do wyboru wersja damska lub męska. Na przygotowanej koszulce dominuje eleganckie połączenie granatu i złota, a elementy graficzne w postaci linii mają podkreślać miejsce finiszu, bieżnię największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego. Silesia Marathon już od pierwszej edycji oferował uczestnikom wysokiej jakości koszulki techniczne w pakiecie startowym i jako pierwsza impreza biegowa w Polsce wprowadził koszulki techniczne w wersji damskiej. Uczestnicy chwalą je za jakość i oryginalne projekty graficzne do tego stopnia, że nieprzerwanie od 2015 roku koszulka z PKO Silesia Marathon zajmuje miejsce na podium w głosowaniu użytkowników portalu MaratonyPolskie.pl na „Najpiękniejszą koszulkę z imprez biegowych w Polsce”.

ostatnia-prosta-przed-10-pko-silesia-marathon-zobacz-trase-koszulke-i-medal-01

No i medal – tradycyjna, minimalistyczna forma „złotego krążka” elementy nawiązujące do X. jubileuszowej edycji oraz mety na bieżni Stadionu Ślaskiego, wraz z nazwami wszystkich miast, przez które prowadzi trasa biegu. Dopełnieniem jest wstążka. Granatowa w przypadku medalu maratońskiego i czerwona dla medali półmaratonu. Mamy nadzieję, że tegoroczne trofea znajdą uznanie w Waszych oczach, będąc miłą pamiątką z największej biegowej imprezy na Śląsku.

ostatnia-prosta-przed-10-pko-silesia-marathon-zobacz-trase-koszulke-i-medal-02

Jak co roku możemy Was zapewnić, że atrakcji nie zabraknie również na trasie. Przebiegniecie obok takich atrakcji jak Muzeum Śląskie, Strefa Kultury, Spodek, NOSPR, Park Śląski, Dolina Trzech Stawów, Nikiszowiec, Szopienice i wiele innych – będzie zielono, będzie kulturowo i historycznie.

Całą trasę maratonu możecie obejrzeć na przygotowanym przez organizatora filmie
[youtube]Nw_xaUntmbA[/youtube]

PKO Silesia Marathon już 7 października! Zapisy trwają, a do końca sierpnia możecie skorzystać z niższej opłaty startowej TUTAJ.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
polskie koszulki biegowe jak sie to robi 14

Polskie koszulki biegowe - jak się to robi?

Następne
5 polmaraton praski czyli szybki bieg wieczorowa pora 04

Dlaczego warto wystartować w 5. Wieczornym 4F Półmaratonie Praskim lub 4F Praskiej Piątce?

Powiązane artykuły

ostatnia prosta przed 40 pzu maratonem warszawskim 03
Czytaj dalej

Ostatnia prosta przed 40. PZU Maratonem Warszawskim

W środę odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca jubileuszowy 40. PZU Maraton Warszawski. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo, gdyż będzie ona przepełniona nawiązaniami do bogatej historii maratonu. Po raz kolejny będziemy także świadkami tego jak można połączyć sportową aktywność z pomocą dla potrzebujących.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM