fbpx
New Balance Bieg na Piatke foto

New Balance Bieg na Piątkę 24.03.24 – dostępnych już tylko tysiąc miejsc!

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje już 24 marca jako bieg towarzyszący 18. Nationale-
Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu.

Tego dnia ściganie na krótszym dystansie rozpocznie się o 9:30. Dostępnych jest jeszcze tysiąc numerów startowych! Takiej okazji do debiutu lub walki o życiówkę na dystansie 5 kilometrów nie można przegapić!

Limit zawodników niebawem zostanie osiągnięty! Co roku New Balance Bieg na Piątkę spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Na tegoroczne wydarzenie zapisało się już blisko 4 tysiące zawodników, a limit osób tego wydarzenia to 5 tysięcy biegaczy. Istnieje szansa, że zapisy zostaną zamknięte w ciągu najbliższego tygodnia. Wszyscy, którzy myślą udziale w biegu, nie powinni zwlekać z rejestracją!

New Balance Bieg na Piatke foto

Piękne, jubileuszowe miejsca startu i mety – bo byliśmy tu równo 10 lat temu; malownicze okoliczności – bo będziemy podziwiać prawo i lewobrzeżną Warszawę; trasa atestowana i dystans, który dostępny jest dla wszystkich. To będzie świetne wydarzenie, nie można tego przegapić. Debiutanci mogą tu przeżyć wielką biegową przygodę i zakochać się w bieganiu, weterani zaś powalczą o życiówki.

– mówi prezes Fundacji „Maraton Warszawski” Marek Tronina

Bieg startuje w niedzielę, 24 marca o godzinie 9:30. Podobnie jak 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, „piątka” rozpocznie się na moście Poniatowskiego, a jej trasa poprowadzi wzdłuż Alei Jerozolimskich aż do Ronda De Gaulle’a. Tam biegacze zrobią nawrotkę. Następnie Wybrzeżem Szczecińskim oraz ulicą Siwca skierują się w stronę mety usytuowanej na błoniach PGE Narodowego.

Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Bieg na Piątkę wpisuje się w tę ideę i jest doskonałą okazją, aby celebrować radość z biegania, która sprawia, że stajemy się lepszą wersją siebie.

– mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance

Wyjątkowy medal dla każdego uczestnika Pamiątkowe medale otrzymają na mecie wszyscy finiszerzy biegu, niezależnie od wyniku. W tym roku na biegaczy New Balance Biegu na Piątkę czekać będą medale z wyrzeźbionym Mostem Poniatowskiego ozdobione kwitnącymi na wiosnę tulipanami. Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

1080x1350 trasa pl

  Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również biegową akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze

  Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/informator/

  Razem
  0
  Shares

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Poprzednie
  drenaż limfatyczny wspomaga regenerację test CarePump Move8

  Czy drenaż limfatyczny wspomaga regenerację — test CarePump Move8

  Następne
  news koszulka

  Oficjalne koszulki 21. Cracovia Maratonu i Biegu Nocnego!

  Powiązane artykuły

  i skierniewicki bieg im edmunda jaworskiego zapraszamy 28 08 2016 01
  Czytaj dalej

  I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego – zapraszamy 28.08.2016

  Na dwa tygodnie przed popularnym Skierniewickim Świętem Kwiatów, w niedzielę 28 sierpnia 2016 r. o godzinie 10:00 wystartuje I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie wspaniałego mieszkańca Skierniewic, uznanego trenera lekkiej atletyki, który wychował wielu młodzieżowych rekordzistów i mistrzów Polski w dyscyplinach lekkoatletycznych. Dzięki Edmundowi Jaworskiemu i jego wychowankom Skierniewice mogły skutecznie konkurować z dużymi ośrodkami sportowymi w Warszawie i w Łodzi. Jego osiągnięcia sprawiły, że o Skierniewicach stało się głośno w całej Polsce.
  gotowi na start w 4 gdansk maratonie 03
  Czytaj dalej

  Gotowi na start w 4. Gdańsk Maratonie?

  4. Gdańsk Maraton, najlepsza impreza biegowa w Polsce, zbliża się coraz większymi krokami. Ten bieg to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Warto już dziś zaplanować start, który odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku.
  Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
  Sprawdź, co to za model