Mecze Euro 2016 dla uczestników 2. PZU Maratonu Szczecińskiego

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Wielka gratka dla maratończyków-kibiców piłkarskich. Tylko w Szczecinie! Tylko na 2. PZU Maratonie Szczecińskim Strefa Kibica Azoty Arena EURO 2016 otwarta dla wszystkich maratończyków!!!

Uczestnicy pierwszej edycji maratonu w Szczecinie wspominają nieprawdopodobnie energetyczne koncertowe afterparty w Azoty Arenie, podczas którego wystąpił m.in. Artur Rojek. Biegacze na koncerty mieli zagwarantowany bezpłatny wstęp w pakiecie startowym. I chętnie z niego skorzystali!

W tym roku nie możemy zawieść naszych gości, dlatego i tym razem przygotowaliśmy niespodziankę – mówi Robert Szych, dyrektor 2. PZU Maratonu Szczecińskiego. – Zapraszamy na wspólne oglądanie Euro 2016 w prawdziwie sportowej, stadionowej wręcz atmosferze, czyli w Strefie Kibica Azoty Arena EURO 2016, gdzie zaplanowany jest start i meta maratonu, a także expo i biuro zawodów, czyli wszystko będzie na miejscu.

Pakiet dla biegaczy

Pakiet dla biegaczy będzie obejmował transmisje 25 i 26 czerwca. W tych dniach w terminarzu Euro 2016 zaplanowane są mecze 1/8 finału – pierwszy rozpoczyna się o godz. 15, czyli na mecie maratonu meldujemy się wszyscy przed godz. 15 i biegniemy zająć miejsca przed telebimem. Kolejny mecz o godz. 18 i ostatni o 21.

Czeka nas długie pomaratońskie afterparty. Kto będzie grał? Polska – to jasne. Ale z kim? Macie swoje typy? Jaki mecz chcielibyście zobaczyć w Szczecinie

Przypominamy, że w tym roku spotykamy się na starcie 2. PZU Maratonu Szczecińskiego 26 czerwca o godz. 9. Trasa (jedna pętla) łączy oba brzegi Szczecina i wiedzie przez najpiękniejsze zakątki miasta. Biegacze po drodze mijają m.in.: malownicze bulwary nadodrzańskie, gmach filharmonii uznany za najpiękniejszy w Europie, Zamek Książąt Pomorskich, katedrę św. Jakuba, Jasne Błonia i gwiaździste śródmiejskie place, dzięki którym Szczecin zyskał miano Paryża północy. Start i meta przy Azoty Arenie.

Na wszystkich uczestników oczywiście czekają najwyższej jakości pamiątkowe koszulki techniczne od New Balance, który jest partnerem technicznym wydarzenia, wyjątkowe medale na mecie, niespodzianki w pakiecie startowym i niepowtarzalna atmosfera na trasie.

Do 21 maja opłata startowa wynosi 100 zł. Zapisujcie się!

Partnerami 2. PZU Maratonu Szczecińskiego są Pomorze Zachodnie i Miasto Szczecin.

Informacje i zapisy: www.PZUMaratonSzczecinski.pl

Zapraszamy do Szczecina – widzimy się w strefie kibica-finishera