fbpx
latarki na kemping biegacza zacznij przygotowania 06

Latarki na kemping biegacza – zacznij przygotowania

Dla tych, którzy równie mocno kochają bieganie, jak i wypady na kemping, przygotowaliśmy zestawienie latarek dzięki, którym oświetlisz całe swoje obozowisko lub wnętrze namiotu, gdy wrócisz z wieczornej przebieżki

Dla tych, którzy równie mocno kochają bieganie, jak i wypady na kemping, przygotowaliśmy zestawienie latarek dzięki, którym oświetlisz całe swoje obozowisko lub wnętrze namiotu, gdy wrócisz z wieczornej przebieżki.

Dobre oświetlenie na kempingu jest równie ważne, jak solidna czołówka na głowie podczas nocnego biegania. Większość z was powie „ok, tyle że mam czołówkę, więc po co mi dodatkowe oświetlenie”. Jednak gdy wybieramy się gdzieś, gdzie nie ma stałego dostępu do sklepu, w którym kupimy baterie, lub gniazdek, do których podłączymy ładowarki akumulatorków, warto zaopatrzyć w dodatkowe źródło światła, tym bardziej, gdy dzięki niej oświetlimy całe obozowisko, a nie tylko to, co znajduje się przed nami.

latarki-na-kemping-biegacza-zacznij-przygotowania-01

Lampiony i latarnie

Dzięki tego typu latarką oświetlisz całe obozowisko jasnym, miękkim światłem. Latarki najczęściej posiadają gwint, który pozwala na zamontowanie źródła światła na statywie. Poruszanie się po tak oświetlonym obozowisku to sama przyjemność, a dodatkowo znacznie łatwiej będzie nam uniknąć potykania o rozpięte odciągi namiotu.

latarki-na-kemping-biegacza-zacznij-przygotowania-03

Wybrane modele tego typu latarek służą także jako power bank, dzięki, któremu naładujemy akumulatory latarki czołowej czy telefonu. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest latarka Fenix CL30R.

Latarki do namiotów

To kolejna grupa latarek kempingowych. Znacznie mniejsze, ale doskonale nadające się do pieszych wypraw z noclegiem w namiocie. Ich białe i miękkie światło zapewni dostateczne źródło światła w każdym namiocie.

latarki-na-kemping-biegacza-zacznij-przygotowania-04

W tej grupie latarek dość ciekawie prezentuje się model Fenix CL20. Latarka ta nie tylko okazuje się niezwykle przydatna na kempingu, ale także w warsztacie czy też jako awaryjna latarka w samochodzie.

latarki-na-kemping-biegacza-zacznij-przygotowania-02

Wybierz latarkę i ruszaj na łono natury

Wypad pod namiot to świetny sposób spędzania wolnego czasu. Bezpośredni kontakt z przyrodą i trening z dala od „miejskiej zawieruchy” to czysta przyjemność. Wybór latarki kempingowej z pewnością sprawi, że wieczory w naszym obozie staną się dłuższe i przyjemniejsze. Pozostaje spakować sprzęt, buty do biegania w terenie i cieszyć się aktywnym odpoczynkiem.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
jakies plany na 04 03 2018 zapraszamy do wiazowna konkurs 03

Jakieś plany na 04.03.2018? Zapraszamy do Wiązowny

Następne
4 gdansk maraton to wyjatkowa trasa w wyjatkowym miescie 01

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście!

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM