fbpx
jeszcze wiecej energii z nowymi kolorami adidas ultraboost uncaged 03

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged!

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged! adidas zmienia wygląd UltraBOOST Uncaged kolorując podeszwę BOOST. Innowacyjna podeszwa BOOST™ zyskała zupełnie nowy wygląd! Po raz pierwszy w historii, zobaczymy ją w kolorze czerwonym i czarnym. Nowemu wyglądowi tych kultowych butów biegowych, towarzyszyć będzie również klasyczna, biała wersja BOOST, którą połączono z cholewką w tym samym kolorze.

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged! adidas zmienia wygląd UltraBOOST Uncaged kolorując podeszwę BOOST. Innowacyjna podeszwa BOOST™ zyskała zupełnie nowy wygląd! Po raz pierwszy w historii, zobaczymy ją w kolorze czerwonym i czarnym. Nowemu wyglądowi tych kultowych butów biegowych, towarzyszyć będzie również klasyczna, biała wersja BOOST, którą połączono z cholewką w tym samym kolorze.

Zmiana oryginalnych UltraBOOST Uncage to przede wszystkim zupełnie nowa estetyka. Wszystkie elementy buta mają ten sam kolor, co daje im zupełnie nowy,  świeży wygląd. Co ciekawe, wprowadzenie nowej, kolorowej podeszwy wymagało od projektantów adidas Running wnikliwych badań, by mieć pewność, że zmiana barwy nie pociągnie za sobą żadnych zmian w sportowych parametrach buta. Kolorowy UltraBOOST Uncaged łączy więc sportowy, miejski design z  technologiczną doskonałością UltraBOOST.

jeszcze-wiecej-energii-z-nowymi-kolorami-adidas-ultraboost-uncaged-02

Ta ewolucja i rozwój technologii BOOST jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy od dawna szukali sposobu na urozmaicenie wyglądu swoich butów biegowych. Nowe adidas UltraBOOST Uncaged Triple Black i Triple Red dostępne będą na adidas.pl od 16 lipca.

jeszcze-wiecej-energii-z-nowymi-kolorami-adidas-ultraboost-uncaged-01

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nike zoom streak 5 fast furious 02

Nike Zoom Streak 5 - szybkie i "wściekłe"

Następne
biegaj bez kompromisow z adidas running 02

Biegaj bez kompromisów z adidas Running

Powiązane artykuły

dolacz do grupy legendarnych spartan i pobij z nami rekord guinnessa na 38 pzu maratonie warszawskim 02
Czytaj dalej

Dołącz do grupy legendarnych Spartan i pobij z nami Rekord Guinnessa na 38. PZU Maratonie Warszawskim!

Grupa biegowa Spartanie Dzieciom zaprasza wszystkich pasjonatów biegania. Kobiety i mężczyzn, biegaczy, ludzi o wielkich sercach, którzy chcą przejść do historii.Projekt 301 to próba pobicia rekordu Guinnessa w biegu Spartan na dystansie 42,195 kilometrów w naszych legendarnych strojach! 38 PZU Maraton Warszawski, to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2016 roku. Możesz dołączyć do grupy, która pobiegnie aby zdobyć środki na leczenie i rehabilitacje niepełnosprawnych dzieci.
startuja zapisy na druga edycje rajdu krwawa ar 01
Czytaj dalej

Startują zapisy na drugą edycję rajdu Krwawa AR!

Jedź na rowerze, biegaj i pływaj kajakiem – poznaj oblicze Wawra jakiego nie znasz! 29 czerwca wystartuje druga edycja rajdu na orientację KRWAWA AR. To świetna okazja na debiut w rajdzie przygodowym i dobra rozgrzewka przed kolejnymi startami w sezonie. Zapisy startują 15 maja o godzinie 14:00.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM