fbpx
jeszcze wiecej energii z nowymi kolorami adidas ultraboost uncaged 03

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged!

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged! adidas zmienia wygląd UltraBOOST Uncaged kolorując podeszwę BOOST. Innowacyjna podeszwa BOOST™ zyskała zupełnie nowy wygląd! Po raz pierwszy w historii, zobaczymy ją w kolorze czerwonym i czarnym. Nowemu wyglądowi tych kultowych butów biegowych, towarzyszyć będzie również klasyczna, biała wersja BOOST, którą połączono z cholewką w tym samym kolorze.

Jeszcze więcej energii z nowymi kolorami adidas UltraBOOST Uncaged! adidas zmienia wygląd UltraBOOST Uncaged kolorując podeszwę BOOST. Innowacyjna podeszwa BOOST™ zyskała zupełnie nowy wygląd! Po raz pierwszy w historii, zobaczymy ją w kolorze czerwonym i czarnym. Nowemu wyglądowi tych kultowych butów biegowych, towarzyszyć będzie również klasyczna, biała wersja BOOST, którą połączono z cholewką w tym samym kolorze.

Zmiana oryginalnych UltraBOOST Uncage to przede wszystkim zupełnie nowa estetyka. Wszystkie elementy buta mają ten sam kolor, co daje im zupełnie nowy,  świeży wygląd. Co ciekawe, wprowadzenie nowej, kolorowej podeszwy wymagało od projektantów adidas Running wnikliwych badań, by mieć pewność, że zmiana barwy nie pociągnie za sobą żadnych zmian w sportowych parametrach buta. Kolorowy UltraBOOST Uncaged łączy więc sportowy, miejski design z  technologiczną doskonałością UltraBOOST.

jeszcze-wiecej-energii-z-nowymi-kolorami-adidas-ultraboost-uncaged-02

Ta ewolucja i rozwój technologii BOOST jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy od dawna szukali sposobu na urozmaicenie wyglądu swoich butów biegowych. Nowe adidas UltraBOOST Uncaged Triple Black i Triple Red dostępne będą na adidas.pl od 16 lipca.

jeszcze-wiecej-energii-z-nowymi-kolorami-adidas-ultraboost-uncaged-01

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nike zoom streak 5 fast furious 02

Nike Zoom Streak 5 - szybkie i "wściekłe"

Następne
biegaj bez kompromisow z adidas running 02

Biegaj bez kompromisów z adidas Running

Powiązane artykuły

mecz sie mniej dzieki glideride™ nowemu modelowi butow biegowych od asics 01
Czytaj dalej

Męcz się mniej dzięki GLIDERIDE™ – nowemu modelowi butów biegowych od ASICS

ASICS dyktuje tempo tworzenia nowych, energooszczędnych butów, za sprawą najnowszej innowacji: butów GLIDERIDE™, które w naukowo udowodniony sposób redukuje zużycie energii. Najnowszy członek w rodzinie energooszczędnych produktów ASICS podąża śladami modelu METARIDE™, który zadebiutował podczas tegorocznego maratonu w Tokio. Zespół ekspertów ASICS przetestował najnowszą technologię podczas Eternal Run – epickiego wyścigu w Bonneville Salt Flats.
r2v2 stabilizacja najwyzszej klasy od compressport 02
Czytaj dalej

R2V2 – stabilizacja najwyższej klasy od Compressport

Nie sposób nie zgodzić się z faktem, że kompresja odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w toku profesjonalnych przygotowań do treningów i zawodów. Aby sportowiec mógł wykrzesać z siebie jeszcze więcej, nie bojąc się przy tym kontuzji, powinien postawić na stabilizację i innowacyjność. Nacisk na te aspekty położyła marka Compressport, a jej inżynierowie raz jeszcze udowodnili, że wiedzą, jak pomóc każdemu zawodnikowi – opaski kompresyjne R2V2 z dodatkowym wsparciem w okolicach kolan to sposób na zdobycie szczytów.