Jerzy Owsiak z WOŚP na Runmageddonie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Runmageddon wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na licytacje na rzecz WOŚP trafiły właśnie wyjątkowe pakiety startowe na specjalną serię majowego Runmageddonu Warszawa z udziałem Jurka Owsiaka, gwiazd mediów, sportu i show-biznesu.

Na licytację trafiło 8 pakietów startowych dla ekip i osób prywatnych. Specjalna seria Rekrut (6 km/30+ przeszkód) została zaplanowana na 26 maja na godz. 13.00. Wystartują w niej, obok zwycięzców aukcji, m.in. zespoły składające się z aktorów, muzyków, dziennikarzy i wybitnych sportowców. To jedyna i niepowtarzalna okazja pokonać Runmageddon w towarzystwie m.in. takich osób jak siatkarski mistrz Europy Piotr Gacek, twórca internetowego talk-show 20m2 Łukasza – Łukasz Jakóbiak, zespół rajdowy RMF4 RACING Team – II Wicemistrz Europy w rajdach terenowych, przedstawiciele mediów i inne znane osobowości. Na trasę ruszy również ekipa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a serię wystartuje jej kapitan honorowy – Jurek Owsiak!

jerzy-owsiak-z-wosp-na-runmageddonie-01

Na aukcjach na stronie www.wosp.org.pl dostępne są również dwa niepowtarzalne pakiety, w których skład wchodzi nie tylko udział w jednej z wybranych formuł dowolnego Runmageddonu w 2018 roku i opieka osobistego trenera, który przyjedzie po zwycięzcę aukcji Runmageddonowym Renault Kadjarem, ale też dedykowany materiał filmowy opublikowany w social mediach Runmageddonu.

Trenerami odpowiedzialnymi za „opiekę” nad zwycięzcami licytacji są prowadząca Runmageddonowe rozgrzewki Małgorzata Wzorek i Jakub Zawistowski. – Zachęcamy do licytowania. Po osoby, które na rzecz WOŚP przekażą najwięcej, przyjedziemy naszą Runmageddonową limuzyną. A później, już na trasie będziemy się nawzajem wspierać.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

jerzy-owsiak-z-wosp-na-runmageddonie-02
 

 
 

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę