fbpx
jerzy owsiak z wosp na runmageddonie 03

Jerzy Owsiak z WOŚP na Runmageddonie

Runmageddon wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na licytacje na rzecz WOŚP trafiły właśnie wyjątkowe pakiety startowe na specjalną serię majowego Runmageddonu Warszawa z udziałem Jurka Owsiaka, gwiazd mediów, sportu i show-biznesu.

Runmageddon wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na licytacje na rzecz WOŚP trafiły właśnie wyjątkowe pakiety startowe na specjalną serię majowego Runmageddonu Warszawa z udziałem Jurka Owsiaka, gwiazd mediów, sportu i show-biznesu.

Na licytację trafiło 8 pakietów startowych dla ekip i osób prywatnych. Specjalna seria Rekrut (6 km/30+ przeszkód) została zaplanowana na 26 maja na godz. 13.00. Wystartują w niej, obok zwycięzców aukcji, m.in. zespoły składające się z aktorów, muzyków, dziennikarzy i wybitnych sportowców. To jedyna i niepowtarzalna okazja pokonać Runmageddon w towarzystwie m.in. takich osób jak siatkarski mistrz Europy Piotr Gacek, twórca internetowego talk-show 20m2 Łukasza – Łukasz Jakóbiak, zespół rajdowy RMF4 RACING Team – II Wicemistrz Europy w rajdach terenowych, przedstawiciele mediów i inne znane osobowości. Na trasę ruszy również ekipa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a serię wystartuje jej kapitan honorowy – Jurek Owsiak!

jerzy-owsiak-z-wosp-na-runmageddonie-01

Na aukcjach na stronie www.wosp.org.pl dostępne są również dwa niepowtarzalne pakiety, w których skład wchodzi nie tylko udział w jednej z wybranych formuł dowolnego Runmageddonu w 2018 roku i opieka osobistego trenera, który przyjedzie po zwycięzcę aukcji Runmageddonowym Renault Kadjarem, ale też dedykowany materiał filmowy opublikowany w social mediach Runmageddonu.

Trenerami odpowiedzialnymi za „opiekę” nad zwycięzcami licytacji są prowadząca Runmageddonowe rozgrzewki Małgorzata Wzorek i Jakub Zawistowski. – Zachęcamy do licytowania. Po osoby, które na rzecz WOŚP przekażą najwięcej, przyjedziemy naszą Runmageddonową limuzyną. A później, już na trasie będziemy się nawzajem wspierać.

jerzy-owsiak-z-wosp-na-runmageddonie-02
 

 
 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
kochasz gory lubisz biegac maraton podhalanski 2018 jest dla ciebie 02

Kochasz góry? Lubisz biegać? Maraton Podhalański 2018 jest dla Ciebie.

Następne
ruch kontra siedzenie jak wypracowac lepsze nawyki 01

Ruch kontra siedzenie - jak wypracować lepsze nawyki?

Powiązane artykuły

znani pobiegna w polmaratonie by walczyc o dobro 01
Czytaj dalej

Znani pobiegną w półmaratonie, by walczyć o dobro

Znamy kolejne szczegóły wiosennego 14.Półmaratonu Warszawskiego. Tym razem poznaliśmy uczestników trzeciej edycji „Walki na Dobro” – rywalizacji organizowanej w ramach akcji dobroczynnej #BiegamDobrze. W słusznej sprawie w półmaratonie wystartują m.in. Paulina Holtz, Robert Korzeniowski i Łukasz Grass.
squeezy wsparcie na rzeznika 2016 01
Czytaj dalej

SQUEEZY wsparcie na RZEŹNIKA 2016

Wielkie ULTRA wyzwanie dla biegaczy coraz bliżej! Już za niecały miesiąc spotykamy się w malowniczych Beskidach, aby sprawdzić swoje biegowe możliwości. Bieg Rzeźnika startuje z kolejną edycją, a z racji tego, że na uczestników czeka ogromny wysiłek, wszyscy mogą być pewni mocnego energetycznego wsparcia na całej trasie. O niezbędną dawkę mocy po raz kolejny zadba Squeezy Sports Nutrition. A co przygotowaliśmy dla ultrasów w tym roku?