II Charytatywny Bieg Przebierańców Jeff’s Banana Run

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już 14 maja, na Polu Mokotowskim odbędzie się najzabawniejszy bieg sezonu! Jesienią był z nami m.in. Minionek, triathlonista, rozbiegane winogrona, a nawet Bazyliszek. Wszyscy gonili przebranego lidera Jeff’sowego wyścigu – banana! Przygotowaliśmy nowe atrakcje, więc w tym roku nie może Cię zabraknąć!

Sport to nie tylko rywalizacja, wyniki i restrykcyjna dieta. To przede wszystkim radość z ruchu i aktywnego spędzania czasu. W biegu przebierańców Jeff’s Banana Run, radość jest tym większa, że całość wpisowego przeznaczona jest na cele statutowe Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział w naszym biegu, wystarczy, że lubisz aktywność fizyczną i na start przybędziesz w przebraniu.

Biegaczom proponujemy dwie trasy do wyboru: 2,6 km oraz 5,8 km. Uczestnicy ruszą ze startu wspólnego. Przed nimi pobiegnie lider – banan. Dla miłośników bardziej statycznej rywalizacji mamy jeszcze jedną propozycję. W miasteczku biegowym odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w jedzeniu Hot-Dogów. O uzupełnienie strat energetycznych i odpowiedni bilans kaloryczny zadbają kucharze Restauracji Jeff’s, którzy przygotują dla gości prawdziwy amerykański piknik. W menu przygotowanym na tę okazję znajdą się między innymi soczyste żeberka.
 

14 maja to idealny czas na świętowanie sezonu biegowego z przymrużeniem oka. W interesującym przebraniu, z dobrym humorem, przyjaciółmi, rodziną i bez zbędnego stresu, że liczy się wyłącznie wynik. Wystarczy szalony strój, dobry nastrój, odwaga i szczodry gest dla najbardziej potrzebujących, czyli podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom.

Pamiętaj: nie jest to bieg wyłącznie dla Bananów!

Data i start: 14.05.2016, 11:00 (Biuro Zawodów czynne od 8:00) Dystans: 2,6 km oraz 5,8 km Start i Meta:  Przed Restauracją Jeff’s na Polu Mokotowskim

Rejestracja tutaj

Wydarzenie na Facebook’u tutaj

Niech w tym roku będzie jeszcze weselej! Organizatorem biegu Banana Run jest amerykańska restauracja Jeff’s.