fbpx
CleanShot 2023 09 06 at 20.49.27

Garmin Venu 3 – Osiągnij swoje cele z pomocą smartwatchy GPS

Venu 3 ma pełno funkcji do monitorowania zdrowia i kondycji oraz dostarcza wiele przydatnych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. 
Ten smartwatch będzie niczym twój trener personalny na nadgarstku.

WZz27ExKf7fHOiKJw58FynBicrnqOjamKJwIm8FKnDXO7BHS8o 3nBIaQ8VJvfHe4CUuurA7KLilteVxZo1A9 Mnw8nnr5emE8k2GaCnjWC2qSGWOZVkGScYwzVP

Marka Garmin zaprezentowała dzisiaj Venu® 3 i Venu 3S, smartwatche GPS zaprojektowane z myślą o wspieraniu użytkowników w osiąganiu celów związanych ze zdrowiem i kondycją. Wyposażona w zaawansowane funkcje fitness, doskonałe ekrany dotykowe AMOLED i imponującą żywotność baterii, seria Venu 3 została stworzona, aby dostarczyć użytkownikom komplet informacji na temat ich zdrowia. Wśród nowości są m.in. funkcje opracowane z myślą o osobach korzystających z wózków inwalidzkich – rejestrowanie pchnięć, monitorowanie aktywności na wózkach i specjalne zestawy ćwiczeń ułożone dla osób poruszających się na wózku. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają użytkownikom wykonywać i odbierać połączenia (po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem). Zegarki z serii Venu 3 dostępne są w dwóch rozmiarach i są tak wygodne, że można je nosić przez całą dobę, monitorując swój sen i drzemki, a czas pracy baterii wynosi nawet do 14 dni w trybie smartwatcha. Ponieważ użytkownicy nie muszą ładować zegarka każdej nocy, mogą monitorować wskaźniki zdrowia 24/7 i uzyskać dokładniejszy obraz swojej kondycji, regeneracji oraz Body Battery™.

Zobacz, jak wygląda Venu 3 tutaj.

Bez względu na to, w jaki sposób realizujesz swoje cele zdrowego stylu życia, smartwatch z serii Venu 3 będzie Cię wspierać na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na regeneracji i relaksie, dobrym treningu, pogoni za kolejną życiówką, czy czymkolwiek pomiędzy, nowe funkcje serii Venu 3 zapewniają jeszcze bardziej spersonalizowane dane, ułatwiając zrozumienie swojego ciała jak nigdy dotąd. ” – mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży konsumenckiej.

Nowe funkcje, które pokochasz

 • Asystent snu: funkcja, która dostarcza ocenę jakości snu wraz ze spersonalizowanymi wskazówkami dotyczącymi zalecanej ilości snu. Dokładne monitorowanie faz snu, saturacji i zmienności tętna (HRV) uzupełnione zostało o opcję monitorowania drzemek.
 • Raport poranny: od razu po przebudzeniu zegarek wyświetla przegląd informacji dotyczących snu, regeneracji, stanu HRV i nie tylko. Raport można dostosować, aby wyświetlać jedynie najbardziej interesujące szczegóły.
 • Monitorowanie drzemki: automatyczne rejestrowanie drzemki pozwala sprawdzić, w jakim stopniu wpłynęła na parametry regeneracji. Funkcja ta dostarcza także sugestie dotyczące optymalnej pory i czasu trwania drzemki.
 • Udoskonalone Body Battery: funkcja, która monitoruje poziom energii w ciągu dnia, wskazując najlepsze pory na aktywność i odpoczynek została rozbudowana o spersonalizowane wskazówki dotyczące tego, jak sen, drzemki, codzienne aktywności i poziom stresu wpływają na rezerwy energii organizmu2.
 • Tryb wózka inwalidzkiego: rejestruje dzienną liczbę pchnięć kół, przypomina o zmianie rozłożenia masy ciała oraz oferuje zestawy aktywności i treningów dostosowanych do jazdy na wózku. Podczas tworzenia tych funkcji zmodyfikowano algorytmy niektórych istniejących funkcji, aby zwiększyć dokładność danych pod kątem specyfiki jazdy na wózku.
 • Korzyści z treningu i czas regeneracji: ułatwia lepsze zrozumienie, jak trening wpłynął na ciało i ile czasu potrzeba na odpoczynek przed następnym wyzwaniem.
 • Ocena odczuwanego wysiłku: zapisz subiektywną ocenę, jak trudny był trening i jakie było Twoje samopoczucie.
 • Interwały: możliwość zaprogramowania treningu interwałowego (biegowy lub kolarski) bezpośrednio na zegarku.
 • Medytacja: przewodnik praktyk medytacji, który ułatwi zmniejszenie stresu, niepokoju i poprawę koncentracji.
 • Wbudowany głośnik i mikrofon: nawiązywanie i odbieranie połączeń bezpośrednio z zegarka (po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem) wraz z możliwością użycia asystenta głosowego, aby odpowiadać na wiadomości. Osoby posiadające telefon z Androidem mogą również przeglądać wiadomości ze zdjęciami i odpowiadać na SMS-y za pomocą klawiatury na zegarku.
 • Dwa rozmiary liter: Wybierz mały lub większy rozmiar fontu, aby łatwiej odczytywać powiadomienia, dane treningowe i wszelkie inne informacje.

Dla tych, którzy dbają o zdrowie

Zaawansowane i obszerne statystyki zdrowia i kondycji tworzą z Venu 3 idealne narzędzie, które pomaga w utrzymaniu dobrej formy. Dzięki baterii, która działa bez ładowania przez wiele dni użytkownicy nie muszą martwić się o ładowanie zegarka każdej nocy, co oznacza, że mogą rejestrować część parametrów 24/7. Zarówno w dzień, jak i w nocy, Venu 3 może monitorować tętno2, oddech, saturację, poziom stresu i parametry rezerw energii organizmu Body Battery. Podczas snu seria Venu 3 będzie monitorować zmienność tętna, aby zapewnić użytkownikom głębsze zrozumienie ich ogólnego stanu zdrowia, a także będzie śledzić drzemki podczas podróży i oferować spersonalizowane wskazówki, które pomogą zmniejszyć jet lag.

Dla fanatyków fitnessu

Ponad 30 wbudowanych aplikacji sportowych, umożliwia monitorowanie różnorodnych aktywności – od chodzenia i biegania, po jazdę na rowerze, pływanie i treningi dla użytkowników wózków inwalidzkich. Seria Venu 3 umożliwia korzystanie ze wstępnie zaprogramowanych animowanych wskazówek treningowych do ćwiczeń siłowych, HIIT, pilatesu i jogi. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne zestawy ćwiczeń korzystając z bazy ponad 1600 ćwiczeń w aplikacji Garmin Connect™ i przesyłać je do zegarka, by korzystać z wygodnych wskazówek krok po kroku przez cały trening. Tym, którzy chcą trenować do biegu na 5K lub czegoś dłuższego, z pomocą przyjdą bezpłatne adaptacyjne plany treningowe Garmin Coach. Oprócz rejestrowania dziennej liczby kroków, spalonych kalorii i pokonanych pięter, seria Venu 3 monitoruje minuty umiarkowanej i intensywnej aktywności, pułap tlenowy podczas biegu lub jazdy na rowerze oraz moc kolarską (w watach, po sparowaniu z kompatybilnym pomiarem mocy lub rowerem stacjonarnym).

Dla tych, którzy żyją w biegu

Pozostań w kontakcie – nawet w podróży – z pomocą serii Venu 3. Oprócz wykonywania i odbierania połączeń bezpośrednio z zegarka, seria Venu 3 umożliwia użytkownikom wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i alertów po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia pomagają zapewnić spokój ducha, przesyłając lokalizację do wybranych kontaktów alarmowych, po automatycznym wykryciu incydentu3 lub wywołania powiadomienia przez użytkownika. Płatności zbliżeniowe Garmin Pay™ to wygodny sposób na szybkie zakupy i korzystanie z transportu zbiorowego w wybranych lokalizachach4. Użytkownicy mogą także pobierać utwory i playlisty z serwisów Spotify®, Amazon Music i Deezer (wymagana subskrypcja), aby słuchać ich bez użycia telefonu. Dodatkowo, użytkownicy mogą pobierać aplikacje, tarcze zegarka i inne aplikacje ze sklepu Connect IQ™ bezpośrednio na zegarku lub poszukać ich w aplikacji na telefonie.

Lekkie smartwatche z bezelem ze stali nierdzewnej i silikonowym paskiem z serii Venu 3 dostępne są w kilku konfiguracjach. Venu 3 dostępny jest w zestawieniach kolorystycznych Whitestone/Silver oraz Black/Slate, a mniejszy Venu 3S w kolorach Pebble gray/Slate, Sage gray/Silver, French gray/Soft gold, Dust rose/Soft gold and Ivory/Soft gold. Smartwatche z serii Venu 3 dostępne są już teraz w sugerowanej cenie detalicznej od 499,99€

1 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do diagnozowania lub monitorowania jakichkolwiek stanów chorobowych; patrz Garmin.com/ataccuracy. Urządzenie Pulse Ox nie jest dostępne we wszystkich krajach.

2 Activity tracking accuracy.

3 Gdy sparowany z kompatybilnym smartfonem, sprawdź Garmin.com/ble. Informacje o funkcji bepieczeństwa i ograniczeniach na stornie Garmin.com/safety

4 Lista krajów i banków partnerskich Garmin Pay

###

Informacje o Garmin International, Inc. Garmin International, Inc.  jest spółką zależną firmy Garmin Ltd. (NYSE: GRMN). (NYSE: GRMN). Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne spółki zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, na Tajwanie i w Wielkiej Brytanii. Garmin i Venu są zastrzeżonymi znakami towarowymi, a Body Battery, Garmin Connect, Garmin Pay i Connect IQ są znakami towarowymi firmy Garmin Ltd. lub jej spółek zależnych. Wszystkie inne marki, nazwy produktów, nazwy firm, znaki towarowe i znaki usługowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. Apple jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. SPOTIFY i logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi Spotify AB.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Wyjątkowe koszulki i medale 1MILI

1MILA - Kultowa impreza ponownie w Poznaniu! 

Następne
IMG 20230811 194500

Główny Szlak Beskidzki w 140h, czyli co może pójść nie tak?

Powiązane artykuły

startuja zapisy na orlen warsaw marathon 2017 02
Czytaj dalej

Startują zapisy na ORLEN Warsaw Marathon 2017!

23 kwietnia 2017 r., w ramach ORLEN Warsaw Marathon, tysiące biegaczy będzie mogło sprawdzić swoje siły na dwóch dystansach – królewskim 42,195 km oraz biegu na 10 km. Właśnie wystartowały zapisy do udziału w największej imprezie biegowej w Polsce!
adidas speedfactory przyszlosc tworzenia 01
Czytaj dalej

​adidas SPEEDFACTORY. Przyszłość tworzenia

adidas uruchomił projekt adidas Made For (AM4). Wypuszcza serię butów tworzonych wspólnie z biegaczami. To wielki krok dla rozwoju innowacyjnej fabryki adidas SPEEDFACTORY, która rewolucjonizuje proces produkcji sprzętu sportowego. Fabryka pozwala na bardzo szybką, w pełni zautomatyzowaną i zindywidualizowaną produkcję obuwia. Już wkrótce każdy będzie mógł stworzyć buty idealnie dopasowane do własnych potrzeb!