Fundacja Handicap na Podhalańskim Festiwalu Biegowym

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Do startu II edycji Maratonu Podhalańskiego pozostało nieco ponad 5 tygodni. To ostatni dzwonek by zgłosić swój udział w tegorocznej edycji. Przypominamy, że w tym roku prócz koronnego dystansu maratońskiego można wybrać jedną z dwóch krótszych tras.

Trasa do wyboru

W przeddzień Maratonu Podhalańskiego – 14.05.2016 – po ulicach Nowego Targu rozegrany zostanie IV Bieg na 10 kilometrów o Puchar Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu! Ciekawa trasa, świetna atmosfera i atrakcyjne nagrody to nie lada gratka dla fanów biegowych „dyszek”!

W niedziele – 15.05.2016 – na kultowej trasie z Nowego Targu do Zakopanego przez Maruszynę, Ząb, Kościelisko odbędzie się II edycja Maratonu Podhalańskiego! Bieg ten dedykowany jest dla osób, które cenią sobie wyzwania. Liczne podbiegi na trasie, wynagrodzą jedne z najpiękniejszych pejzaży w naszym kraju! O pobiciu życiówki na 42 km, można zapomnieć!

W dniu startu maratonu – 15.05.2016 – na półmetku trasy, w miejscowości Bańska Wyżna, wystartuje I edycja Półmaratonu Podhalańskiego. Wymagający profil trasy ze znaczną ilością przewyższenia jak na bieg po nawierzchni asfaltowej pozostanie w pamięci biegaczy na długo!

Fundacja Handicap Zakopane

Kto nie zdecydował się jeszcze na start ma szansę skorzystać z ciekawej propozycji! Dzięki współpracy z Fundacją Handicap Zakopane w zamian za wsparcie oferujemy start w jednym z podhalańskich biegów w promocyjnej wysokości wpisowego! W biegu na 10 km można wystartować za 30 zł, w półmaratonie za 50 zł, a maratonie 70 zł. Warunek jest jeden: pobiegnij w teamie Fundacji Handicap Zakopane! Zarejestruj się jako Handicap Zakopane, wpisując nazwę fundacji w polu swojego klubu i pobiegnij w handicap’owej koszulce (otrzymasz ją w biurze zawodów). Gwarantujemy podwójną satysfakcję na mecie!

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

Fundacja Integracji przez sport Handicap Zakopane ma na celu aktywizację sportową osób o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych związanych z czasową lub stałą niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną, szczególnie z terenu gminy Zakopane, powiatu tatrzańskiego i  województwa małopolskiego. Więcej informacji o działalności fundacji można znaleźć na stronie internetowej tutaj.

Informacje

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie klik

Polecamy facebookowego fanpage zawodów tutaj.

Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych z urzędu miasta Nowy Targ i Zakopane.

Do zobaczenia w Zakopanem w maju!

 

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?