fbpx
fundacja handicap na podhalanskim festiwalu biegowym 01

Fundacja Handicap na Podhalańskim Festiwalu Biegowym

Do startu II edycji Maratonu Podhalańskiego pozostało nieco ponad 5 tygodni. To ostatni dzwonek by zgłosić swój udział w tegorocznej edycji. Przypominamy, że w tym roku prócz koronnego dystansu maratońskiego można wybrać jedną z dwóch krótszych tras.

Do startu II edycji Maratonu Podhalańskiego pozostało nieco ponad 5 tygodni. To ostatni dzwonek by zgłosić swój udział w tegorocznej edycji. Przypominamy, że w tym roku prócz koronnego dystansu maratońskiego można wybrać jedną z dwóch krótszych tras.

Trasa do wyboru

W przeddzień Maratonu Podhalańskiego – 14.05.2016 – po ulicach Nowego Targu rozegrany zostanie IV Bieg na 10 kilometrów o Puchar Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu! Ciekawa trasa, świetna atmosfera i atrakcyjne nagrody to nie lada gratka dla fanów biegowych „dyszek”!

W niedziele – 15.05.2016 – na kultowej trasie z Nowego Targu do Zakopanego przez Maruszynę, Ząb, Kościelisko odbędzie się II edycja Maratonu Podhalańskiego! Bieg ten dedykowany jest dla osób, które cenią sobie wyzwania. Liczne podbiegi na trasie, wynagrodzą jedne z najpiękniejszych pejzaży w naszym kraju! O pobiciu życiówki na 42 km, można zapomnieć!

W dniu startu maratonu – 15.05.2016 – na półmetku trasy, w miejscowości Bańska Wyżna, wystartuje I edycja Półmaratonu Podhalańskiego. Wymagający profil trasy ze znaczną ilością przewyższenia jak na bieg po nawierzchni asfaltowej pozostanie w pamięci biegaczy na długo!

Fundacja Handicap Zakopane

Kto nie zdecydował się jeszcze na start ma szansę skorzystać z ciekawej propozycji! Dzięki współpracy z Fundacją Handicap Zakopane w zamian za wsparcie oferujemy start w jednym z podhalańskich biegów w promocyjnej wysokości wpisowego! W biegu na 10 km można wystartować za 30 zł, w półmaratonie za 50 zł, a maratonie 70 zł. Warunek jest jeden: pobiegnij w teamie Fundacji Handicap Zakopane! Zarejestruj się jako Handicap Zakopane, wpisując nazwę fundacji w polu swojego klubu i pobiegnij w handicap’owej koszulce (otrzymasz ją w biurze zawodów). Gwarantujemy podwójną satysfakcję na mecie!

Fundacja Integracji przez sport Handicap Zakopane ma na celu aktywizację sportową osób o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych związanych z czasową lub stałą niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną, szczególnie z terenu gminy Zakopane, powiatu tatrzańskiego i  województwa małopolskiego. Więcej informacji o działalności fundacji można znaleźć na stronie internetowej tutaj.

Informacje

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie klik

Polecamy facebookowego fanpage zawodów tutaj.

Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych z urzędu miasta Nowy Targ i Zakopane.

Do zobaczenia w Zakopanem w maju!

 
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
przepis na bieganie zdrowa dieta dla aktywnych malgorzaty majewskiej juz w sprzedazy 02

"Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych" - Małgorzaty Majewskiej już w sprzedaży

Następne
4 bieg weganski latwiej niz myslisz 06

4. Bieg Wegański „Łatwiej niż myślisz!”

Powiązane artykuły

za 50 dni wloclawek stanie sie stolica biegania 01
Czytaj dalej

Za 50 dni Włocławek stanie się stolicą biegania

Za niecałe dwa miesiące odbędzie się jedna z największych imprez sportowych w województwie kujawsko-pomorskim - ANWIL Półmaraton Włocławek. Miłośnicy biegania do 8 października mają czas na zgłoszenie swojego udziału. Tymczasem już dziś wiemy, w jakich koszulkach wystartują biegacze. Wszyscy zainteresowani ich wyglądem powinni odwiedzić oficjalny profil fejsbukowy wydarzenia, na którym zamieszczone są ich zdjęcia.
xxi wielki rodzinny piknik radia kolor 01
Czytaj dalej

XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor!

Jak co roku zapraszamy całe rodziny do Parku Kultury w Powsinie! 10 czerwca 2018 roku odbędzie się już XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor! Czekają atrakcje dla całej rodziny. Co tym razem przygotowaliśmy?

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM