fbpx
doz maraton lodz 2017 najglosniejszym maratonem w polsce dyrektorem artystycznym zostal lider comy piotr rogucki 01

DOZ Maraton Łódź 2017 najgłośniejszym maratonem w Polsce. Dyrektorem artystycznym został lider Comy, Piotr Rogucki .

Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź ogłosili tegoroczny bieg „Najgłośniejszym Maratonem w Polsce”. Na 42 kilometrach trasy powstanie ponad 50 punktów kibicowania. Do zespołu organizacyjnego w roli Dyrektora Artystycznego dołączył lider zespołu Coma – Piotr Rogucki, który również wystartuje w maratonie.

Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź ogłosili tegoroczny bieg „Najgłośniejszym Maratonem w Polsce”. Na 42 kilometrach trasy powstanie ponad 50 punktów kibicowania. Do zespołu organizacyjnego w roli Dyrektora Artystycznego dołączył lider zespołu Coma – Piotr Rogucki, który również wystartuje w maratonie. Obok niego na liście startowej jest już ponad 1000 maratończyków.

Trasa łódzkiego maratonu podzielona zostanie na 7 stref. W każdej z nich maratończycy doświadczą innego gatunku muzycznego. Zaczynając od muzyki klubowej, przez rock, jazz, muzykę ludową, pop i muzykę świata. Nie zabraknie znanych z poprzednich lat konkursów „Mistrz Kibicowania” oraz „Firmy na maraton”.  Meta tradycyjnie znajdować się będzie w Atlas Arenie.

Decyzję o starcie w DOZ Maratonie Łódź podjąłem już jakiś czas temu. W Łodzi się urodziłem, tutaj mieszkam i jestem z tym miastem bardzo mocno związany. Kiedy organizatorzy zgłosili się do mnie z propozycją współpracy byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że z moim doświadczeniem aktorskim i muzycznym mogę jakoś pomóc w organizacji imprezy sportowej. Okazuje się, że nie tylko dołączam do zespołu organizacyjnego, ale swoją wiedzą i doświadczeniem mogę pomóc w rozwoju łódzkiej sceny muzycznej – powiedział dyrektor artystyczny DOZ Maratonu Łódź, Piotr Rogucki. –  W zamian oczekuję, że zespoły dadzą mi pozytywnego kopa na trasie. Chciałbym złamać 4 godziny, a oprócz ciężkiego treningu porządna muzyka zawsze dodaje wiatru w plecy – śmieje się Rogucki.

doz-maraton-lodz-2017-najglosniejszym-maratonem-w-polsce-dyrektorem-artystycznym-zostal-lider-comy-piotr-rogucki-02

Zapisy na DOZ Maraton Łódź 2017 możliwe są za pośrednictwem strony www.SlotMarket.pl. Do końca stycznia obowiązuje niższa opłata startowa: 99zł za udział w maratonie oraz 59zł za bieg na 10 kilometrów.

W ubiegłorocznym maratonie i imprezach towarzyszących wzięła udział rekordowa liczba prawie 6000 biegaczy. Uczestnicy mieli okazję pobiec przez wyjątkowe miejsca Łodzi, m.in. ul. Piotrkowską, przez teren zabytkowej EC1 oraz Księży Młyn. Linię mety przekroczyli w Atlas Arenie.

DOZ Maraton Łódź, jako pierwsza impreza biegowa w Polsce, posiada pięciogwiazdkowy certyfikat European Athletics oraz, jako jedna z niewielu na świecie, odznakę IAAF Road Race Silver Label.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wstrzymal slonce poruszyl ziemie poruszy tez biegaczy juz 30 kwietnia w lidzbarku warminskim 01

Wstrzymał słońce, poruszył ziemię, poruszy też biegaczy już 30 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim!

Następne
uwolnij dzwiek i zlap rytm z plantronics test sluchawek backbeat fit 06

Uwolnij dźwięk i złap rytm z Plantronics – test słuchawek BackBeat FIT

Powiązane artykuły

wracamy z projektem aktywuj sie w maratonie 01
Czytaj dalej

Wracamy z projektem “Aktywuj się w maratonie”!

Wielu biegaczy oraz osoby, które planują start w 5. Gdańsk Maratonie z pewnością ucieszy powrót organizowanego przy pierwszych edycjach tej imprezy projektu "Aktywuj się w maratonie". Począwszy do 27 stycznia br. Radosław Dudycz wraz z trenerami podejmie się zadania przygotowania Was do ukończenia w kwietniu królewskiego dystansu w Gdańsku.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM