Do 7. edycji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” zostały 2 tygodnie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Do 7. edycji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” zostały 2 tygodnie (29.04.2018), a na listach startowych niemal 3,5 tys. osób, w tym 2,6 tys. dokonało już opłaty startowej! W tym roku ponownie biegacze mają o wyboru dwa dystanse: 5 km (Bieg dla Każdego) i 10 km (Bieg Główny). Odbędą się także biegi dla dzieci. Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 22 kwietnia 2018 r. lub do momentu wyczerpania LIMITU. 

Spotkanie z „Najlepszym”

Wyjątkowy gość będzie czekał na biegaczy, kibiców i mieszkańców Torunia przeddzień 10 km Run Toruń 2018! Tuż po zakończeniu Biegów dla Dzieci na Placu Orzechowym w Toruń Plaza odbędzie się spotkanie z Jerzy Gorski! Będzie okazja do zadawania pytań, zdobycia autografu, czy wspólnego zdjęcia. Po spotkaniu odbędzie się otwarta projekcja filmu „Najlepszy” opartego na faktach z życia polskiego sportowca. Na pewno będzie to motywator do zrobienia życiówek podczas RUN TORUŃ! 

Poznaj trasy RUN TORUŃ 2018!

Przy tworzeniu trasy 10 km RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2018, jak co roku za cel organizatorzy postawili sobie pokazanie największych atutów turystycznych Torunia. Trasa prowadzi i pokazuje przede wszystkim najsłynniejsze toruńskie zabytki (m.in. Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika, Stary i Nowy Rynek, oraz znaną w całej Polsce ulicę Szeroką, a także przepiękną i zabytkową ulicę Mickiewicza). 

TRASA i MAPA informacyjna

RUN TORUŃ na podium najlepszych biegów w Polsce!

Impreza 10 km Run Toruń co roku jest coraz wyżej oceniana przez biegaczy! Edycja zorganizowana w 2017 roku uzyskała bardzo wysokie 2 miejsce spośród imprez w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców i 3 miejsce spośród biegów masowych w ogólnopolskim konkursie prowadzonych przez portal biegowy MaratonyPolskie.PL! Tym samym impreza RUN TORUŃ uzyskało miano Złotego Biegu 2017! 

do-7-edycji-run-torun-zwiedzaj-ze-zdrowiem-zostaly-2-tygodnie-02

Klasyfikacja GWIAZDOZBIORÓW – Walka o Tytuł Biegowego Układu Słonecznego!

Do 22 kwietnia 2018 roku będą przyjmowane zapisy do klasyfikacji drużynowej! W klasyfikacji Gwiazdozbiorów mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, inne zbiorowości, a także grupy zawodników startujące pod wspólnym szyldem. Dla FIRM przewidziana jest dodatkowa klasyfikacja. 

Pojedź z ARRIVĄ na RUN TORUŃ 2018!

Każda osoba będąca na liście startowej RUN TORUŃ 2018, za okazaniem specjalnego biletu, będzie mogła w dniu 29 kwietnia 2018 r. przyjechać do Torunia na bieg, a po imprezie odjechać z powrotem do domu pociągami obsługiwanymi przez spółkę ARRIVA. 

Konkurs kibicowania dla szkół

Konkurs pt. „Toruńska szkoła najlepiej dopingująca sportowców” już po raz piąty będzie towarzyszyć naszej imprezie biegowej! Konkurs jest objęty patronatem Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia. Na uczniów zwycięskiej szkoły będą czekać atrakcyjne nagrody sportowe, a dla wszystkich kibicujących dzieci słodkie niespodzianki. Zapraszamy wszystkie toruńskie szkoły do wspólnej zabawy. 

Przedłużony termin naboru do wolontariatu do 18 kwietnia!

Poszukujemy grupy zaangażowany uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! (27-29.04.2018r.) Więcej informacji TUTAJ!