„Daj piątaka na dzieciaka” już po raz piąty w Łodzi

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”.

09.06.2018 ponownie kilkaset osób pobiegnie ulicami Bałut na dystansie 5 km (atest PZLA) dla podopiecznych Fundacji. Cudowna atmosfera, niezwykły doping, fantastyczne pakiety startowe z rewelacyjnymi koszulkami oraz nagrody jak co roku gwarantowane!

Więcej informacji i zapisy na www.dajpiataka.com.pl

Start Biegu Głównego o godzinie 17:00, biegów towarzyszących na 500 m dla osób niepełnosprawnych „Wózki w biegu” o 16:00, dla dzieci „Mały Cwaniak” o 16:15, natomiast Pikniku Rodzinnego z wieloma atrakcjami już o 14:00. Tylko do 9 kwietnia niższa wpłata startowa 39 zł dla uczestników indywidualnych, a 35 zł dla grup powyżej 10 osób. Po tym terminie 50 zł dla uczestników indywidualnych, a 45 zł dla grup powyżej 10 osób. Organizowany bieg to nie tylko wyścig z czasem, to wyścig o kolorowe jutro podopiecznych Fundacji, dotkniętych mózgowym porażeniem dziecięcym i wieloma innymi zaburzeniami rozwoju.

Celem imprezy jest: 

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Uzyskanie wsparcia finansowego dla działalności Kolorowego Ośrodka Edukacyjno-Terapeutycznego dla dzieci niepełnosprawnych w zakresie terapii i edukacji dzieci niepełnosprawnych, w tym promocja działalności Kolorowego Ośrodka Edukacyjno-Terapeutycznego dla dzieci niepełnosprawnych, na terenie którego będzie znajdować się start i meta biegu.

Podniesienie świadomości i zwrócenie uwagi społeczeństwa na codzienność osób dotkniętych niepełnosprawnością – połączenie biegu dla dorosłych z biegiem dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych.

Popularyzacja biegania jako prostej formy aktywności ruchowej. Zachęcanie nieaktywnych dotąd osób do rozpoczęcia i kontynuowania ćwiczeń fizycznych.

Integracja środowiska biegaczy z dziećmi dotkniętymi niepełnosprawnością.

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę