fbpx
daj piataka na dzieciaka juz po raz piaty w lodzi 01

„Daj piątaka na dzieciaka” już po raz piąty w Łodzi

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”.

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”.

09.06.2018 ponownie kilkaset osób pobiegnie ulicami Bałut na dystansie 5 km (atest PZLA) dla podopiecznych Fundacji. Cudowna atmosfera, niezwykły doping, fantastyczne pakiety startowe z rewelacyjnymi koszulkami oraz nagrody jak co roku gwarantowane!

Więcej informacji i zapisy na www.dajpiataka.com.pl

Start Biegu Głównego o godzinie 17:00, biegów towarzyszących na 500 m dla osób niepełnosprawnych „Wózki w biegu” o 16:00, dla dzieci „Mały Cwaniak” o 16:15, natomiast Pikniku Rodzinnego z wieloma atrakcjami już o 14:00. Tylko do 9 kwietnia niższa wpłata startowa 39 zł dla uczestników indywidualnych, a 35 zł dla grup powyżej 10 osób. Po tym terminie 50 zł dla uczestników indywidualnych, a 45 zł dla grup powyżej 10 osób. Organizowany bieg to nie tylko wyścig z czasem, to wyścig o kolorowe jutro podopiecznych Fundacji, dotkniętych mózgowym porażeniem dziecięcym i wieloma innymi zaburzeniami rozwoju.

Celem imprezy jest: 

Uzyskanie wsparcia finansowego dla działalności Kolorowego Ośrodka Edukacyjno-Terapeutycznego dla dzieci niepełnosprawnych w zakresie terapii i edukacji dzieci niepełnosprawnych, w tym promocja działalności Kolorowego Ośrodka Edukacyjno-Terapeutycznego dla dzieci niepełnosprawnych, na terenie którego będzie znajdować się start i meta biegu.

Podniesienie świadomości i zwrócenie uwagi społeczeństwa na codzienność osób dotkniętych niepełnosprawnością – połączenie biegu dla dorosłych z biegiem dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych.

Popularyzacja biegania jako prostej formy aktywności ruchowej. Zachęcanie nieaktywnych dotąd osób do rozpoczęcia i kontynuowania ćwiczeń fizycznych.

Integracja środowiska biegaczy z dziećmi dotkniętymi niepełnosprawnością.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
maraton podhalanski po raz ostatni 02

Maraton Podhalański po raz ostatni!

Następne
kolacja biegacza okiem dietetyka 01

Kolacja biegacza okiem dietetyka

Powiązane artykuły

portal treningbiegacza pl patronem filmu biegacze 04
Czytaj dalej

Portal TreningBiegacza.pl patronem filmu Biegacze

240 kilometrów, 1200 metrów wspinaczki i 52 godziny. Tylko tyle na pokonanie morderczej trasy mają uczestnicy Biegu 7 Szczytów. Nie zważając na uporczywy deszcz czy doskwierający upał niestrudzenie zmierzają do mety. Wszystko po to, by przez ten jeden moment poczuć spełnienie i euforię.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM