fbpx
fot.Miguel A Amutio Unsplash

Brak motywacji? Dołącz do Ligi Biegowej,największej takiej zabawy w Polsce!

Motywacja, ludzie, cel – to tylko trzy z wielu powodów, dla których biegacze co roku startują z Ligą Biegową. Wystarczy brać udział w zawodach organizowanych w dowolnym miejscu w Polsce oraz na świecie i bezpłatnie zapisać się do Ligi, a tym samym dołączyć do ponad 9-tysięcznej społeczności biegaczy! Zarejestruj się już teraz, by przystąpić do tegorocznej rywalizacji!

Liga Biegowa inspiruje do aktywności przez cały rok. Co najważniejsze – jest to akcja bezpłatna, dostępna dla każdego, bez względu na poziom sportowy, wiek czy miejsce zamieszkania! Liga Biegowa ma zasięg ogólnokrajowy, a wręcz ogólnoświatowy. Do puli wliczane są bowiem biegi organizowane w Polsce, jak i zagranicą.  Zadaniem Ligi Biegowej jest motywowanie biegaczy do podejmowania regularnej aktywności oraz edukacja zdrowotna.

Na czym polega Liga Biegowa?

• rejestrujesz się na stronie www.ligabiegowa.pl

• startujesz w zawodach na dystansach 5 km, 10 km, 21,1 km i/lub 42,2 km

• wyniki z biegów automatycznie są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty

• w grudniu sumujemy wyniki i nagradzamy aż 80 zwycięzców poszczególnych kategorii. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale przede wszystkim – najwytrwalsi!

W tym roku uczestnicy Ligi pokonali na zawodach biegowych już prawie 7 tys. kilometrów!
W tegorocznej rywalizacji najmocniejszy obecnie jest Daniel Mikielski, który startuje regularnie i biega naprawdę szybko. Jego wynik z ostatniego 32. Biegu Powstania Warszawskiego wynosi 34:09!
W klasyfikacji drużynowej Ligi Biegowej przoduje natomiast team Uciekające Zające.

Oprócz rankingów open indywidualnych i drużynowych, uczestnicy mogą śledzić swoje pozycje w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz z podziałem na dystanse. Przykładowo w kat. 60+, najwytrwalszym półmaratończykiem jest obecnie pan Piotr Kuczyński. Gdyby dziś ogłaszać wyniki, obok p. Piotra, na podium stanęłaby pani Iwona Kochman.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz, a najpóźniej do 30 września 2023. Do Ligi możesz przystąpić w każdej chwili. Jednak jeśli dołączysz teraz, na Twoim koncie zaciągną się automatycznie wyniki ze wszystkich Twoich tegorocznych startów!

wybiegaj w przyszlosc z oshee 1

Biegasz? Pomagasz!

Oprócz rywalizacji i zabawy, Liga Biegowa ma również wymiar charytatywny. Bez względu na to gdzie i na jakim dystansie startujesz – możesz pomóc!

„WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ z OSHEE” to akcja umożliwiająca każdemu biegaczowi wsparcie polskiej młodzieży, która trenuje lekkoatletykę. Wystarczą jedynie Twoje wybiegane w ramach Ligi kilometry. Marka Oshee przelicza każde 20 km na 1 butelkę napoju OSHEE. Napoje są przekazywane do klubów lekkoatletycznych, które zgłosiły się do akcji. Akcja ta jest częścią Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość”* Fundacji Zdrowy Ruch (współorganizatora Ligi Biegowej).

W tym roku nasi uczestnicy przebiegli w ramach akcji już 200 000 kilometrów,  dzięki czemu w pierwszej turze rozdaliśmy połowę zaplanowanego wsparcia w postaci napojów OSHEE! Łącznie wysłano jak dotąd 7500 sztuk napojów do potrzebujących, młodych sportowców!

Zabawa wciąż trwa

Pierwsza połowa roku za nami! Zbliża się jednak jesienny sezon startowy, więc w rankingach wszystko się jeszcze może wydarzyć. Zabawa wciąż trwa i Ty również możesz być jej częścią. Dołącz do Ligi Biegowej już dziś!

Więcej na: www.LigaBiegowa.pl

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem projektu jest marka Oshee oraz Enduhub. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

pasek lototypy ligabiegowa
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
22PM biegniemy w Poznaniu

Zmiana terminu 22. Poznań Maratonu

Następne
CleanShot 2023 08 12 at 15.53.30

Biegowe FOMO

Powiązane artykuły

badz numerem 1 dzieki akcji biegamdobrze 02
Czytaj dalej

Bądź numerem 1 dzięki akcji #BiegamDobrze!

Wspaniała okazja dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić się na trasie 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego! Fundacja „Maraton Warszawski” wystawiła na aukcję „jedynkę”, czyli najbardziej prestiżowy numer, z którym można wystartować w biegu. Dochód organizatorzy przeznaczą na cele charytatywne, a zwycięzca będzie mógł wyruszyć na trasę biegu z pierwszej linii, razem z elitą.