fbpx
biegacze z calego swiata wraz z marka adidas zmieniaja rzeczywistosc poznajcie recode running 01

Biegacze z całego świata wraz z marką adidas zmieniają rzeczywistość. Poznajcie Recode Running!

Recode Running jest nowym trendem, który rewolucjonizuje podejście do sportu. Przyświeca mu stworzona przez adidas najnowsza wersja jednego z najlepszych na świecie buta biegowego – Ultraboost 19. Recode Running to lifestylowa propozycja zarówno dla dla tych, którzy biegają od dawna, jak i tych, którzy nigdy do biegania nie potrafili się przekonać. Nowy trend przenosi uwagę z kilometrów, czasów i wyników na samo doświadczenie towarzyszące biegaczowi, a cel wcale nie kończy się na mecie.

Recode Running jest nowym trendem, który rewolucjonizuje podejście do sportu. Przyświeca mu stworzona przez adidas najnowsza wersja jednego z najlepszych na świecie buta biegowego – Ultraboost 19. Recode Running to lifestylowa propozycja zarówno dla dla tych, którzy biegają od dawna, jak i tych, którzy nigdy do biegania nie potrafili się przekonać. Nowy trend przenosi uwagę z kilometrów, czasów i wyników na samo doświadczenie towarzyszące biegaczowi, a cel wcale nie kończy się na mecie.

Bieganie stało się bardziej demokratyczne i kreatywne.

New Runnerzy to ludzie, którzy swoim bieganiem chcą lepiej poznać otaczający ich świat, a nawet go zmieniać. Biegają w nietypowych częściach miasta, nietuzinkowych lokalizacjach albo w szczytnym celu, np. przy okazji zbierając śmieci. Zamiast zawodów wybierają gry miejskie, a rywalizację zmieniają w zabawę.

biegacze-z-calego-swiata-wraz-z-marka-adidas-zmieniaja-rzeczywistosc-poznajcie-recode-running-02

Nowy ULTRABOOST powstał właśnie dla nich. ULTRABOOST 19 został stworzony w oparciu o szeroki feedback społeczności profesjonalnych runnerów, designerów i projektantów. Dzięki takiej współpracy, uzyskano model zapewniający większy niż kiedykolwiek zwrot energii, którą można teraz przeznaczyć na pobudzenie własnej fantazji w bieganiu. Wszystko zostało zamknięte w haśle kampanii – Rethought, Recoded, Reboosted.

Kampania Recode Running to zaproszenie skierowane do wszystkich, by wspólnie wyzwolili kreatywność i zrewolucjonizowali kulturę biegania. Pokazuje, że jak każdy sport, bieganie wciąż ewoluuje dzięki inspirującym ludziom! – podsumowuje projekt Phillip Schapitz, Director Communications w adidas Running.

Niebawem na rynku pojawi się kolejna wersja kolorystyczna ULTRABOOST 19 – Inline, która będzie dostępna >>>TUTAJ. Z tej okazji adidas planuje szereg aktywności w Warszawie, skupionych wokół New Running jako rewolucyjnego zwrotu w kulturze biegania.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
dogonic wiosne rozpocznij sezon tegorocznych startow z 6 dziesiatka wroactiv 01

Dogonić wiosnę. Rozpocznij sezon tegorocznych startów z 6 Dziesiątką WROACTIV

Następne
salomon speedcross 5 nowa odslona legendy wygraj 1 z 5 par butow 04

Salomon Speedcross 5 - nowa odsłona legendy - WYGRAJ 1 Z 5 PAR BUTÓW

Powiązane artykuły

cropped 137 1
Czytaj dalej

Napisz swoją historię na trasie 57. Biegu Westerplatte

Bieg Westerplatte dla wielu uczestników zawsze był symbolem pamięci, historii, drogi od wojny do wolności. 14 września 2019 r. uczestnicy będą mogli napisać swoją własną historię na trasie 57. edycji najstarszego biegu ulicznego w Polsce ze startem w miejscu, gdzie wybuchła II Wojna Światowa i metą, skąd przyszła wolność, czyli przy Stoczni Gdańskiej i Europejskim Centrum Solidarności.
zapomnij o zimnie z adidas climaheat 06
Czytaj dalej

Zapomnij o zimnie z adidas Climaheat

Innowacyjna kolekcja adidas Climaheat oraz treningi „Góry w mieście” to sprawdzony sposób na aktywną zimę! Nic nie powinno stać na przeszkodzie Twojej aktywności, nawet temperatura poniżej ...
asics gel cumulustm 21 czy bieganie moze byc jeszcze bardziej komfortowe 01
Czytaj dalej

ASICS GEL-CUMULUS™ 21 – czy bieganie może być jeszcze bardziej komfortowe?

Kto powiedział, że ikony nie da się ulepszyć? Od 20 lat model GEL-CUMULUS™ jest ulubieńcem lojalnych fanów zarówno pośród wyczynowców, jak również początkujących biegaczy. W bieganiu zawsze jest miejsce na ulepszenia, w związku z czym Instytut Nauki Sportu ASICS (INS) poprawił amortyzację oraz udoskonalił dopasowanie w kluczowych obszarach1 nowego GEL-CUMULUS™ 21, czyniąc dłuższe biegi jeszcze bardziej komfortowymi.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM