Bieg Zająców II edycja – biegamy świątecznie, pomagamy całorocznie

Bieg Zająców 2020 Warszawa i Wrocław
Bieg Zająców 2020 Warszawa i Wrocław
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już 29 marca 2020 r. tysiące dzieci i dorosłych wystartuje w charytatywnym Biegu Zająców
w Warszawie i Wrocławiu! Każdy przebiegnięty przez uczestników kilometr = 1 zł na rzecz potrzebujących dzieci.

Bieg Zająców należy do cyklu Biegów Świątecznych i jest organizowany przed świętami Wielkanocnymi. Głównym celem wydarzenia jest aktywne uczestnictwo w zawodach biegowych co bezpośrednio wiąże się ze wspieraniem beneficjentów Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego. Wśród nich znajdują się m. in. Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Dotychczas podczas imprez sportowych zorganizowanych pod egidą Biegów Świątecznych nasza Fundacja przekazała ponad 130 000 zł na cele charytatywne.

Bieg Zająców odbędzie się na dystansie 10 km, a w ramach Zającowego Festiwalu Biegowego, dzieci pobiegną na dystansach od 500 m do 2500 m. Oddzielna klasyfikacja dla zespołów firmowych, które powalczą o tytuł Mistrza Polski Firm w Pomaganiu.

Biegi w dwóch miastach odbędą się na trenach torów wyścigów konnych – Warszawa (Służewiec) i Wrocław (Partynice). Organizator zapewni Miasteczka Biegowe oferujące  strefy gastronomiczne i animacji dla dzieci oraz ActiveTargi. Więcej informacji znajduje się na:

Organizator wydarzenia:

  • Fundacja Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego

Partnerzy:

  • Tatra Holding
  • Tor Wyścigów Konnych Służewiec
  • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice
  • Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę