Bieg uliczny podczas Life Festival Oświęcim

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W sobotę, 20 czerwca, podczas Life Festival Oświęcim, podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinessa w Nordic Walkingu. To historyczne wydarzenie będzie towarzyszyć biegom ulicznym pod hasłem „Tolerancja na sportowo”. Do zdobycia cenne nagrody pieniężne, bilety na LFO oraz sprzęt sportowy!

Sport na LFO 2015: Bijemy rekord Guinessa!

Ile osób jednocześnie jest w stanie przemaszerować 3 kilometry stylem Nordic Walking? Dotychczasowy, oficjalny rekord Guinessa™, ustanowiony w 2014 r., należy do Polaków i wynosi 1549 uczestników. Podczas tegorocznego LFO spróbujemy poprawić ten wynik, dlatego zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! Nieważne, ile masz lat, możesz aktywnie spędzić z nami ten dzień. Magia Nordic Walkingu, który bije rekordy popularności na całym świecie, polega na tym, że może go uprawiać praktycznie każdy i to bez ograniczeń. Jeżeli nie masz specjalistycznego sprzętu – nie martw się! Dla pierwszych 2000 osób, które zgłoszą się do bicia rekordu Nordic Walking mamy profesjonalne kijki do tej dyscypliny oraz specjalną koszulkę przygotowaną na to wydarzenie w limitowanym nakładzie.  Dodatkowo, 500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w systemie zgłoszeniowym, otrzyma bilety na sobotni koncert LFO (tego dnia wystąpi m.in. legenda reggae, zespół UB40).

Do udziału w biciu rekordu Guinessa można zgłaszać się za pomocą formularza na stronie plus-timing.pl:

https://plus-timing.pl/zgloszenia/tolerancja_na_sportowo-oswiecim-2015-NW 

W ramach sportowego przedpołudnia ostatniego dnia festiwalu odbędą się również,  znane już z poprzednich edycji LFO, konkurencje biegowe:  „Bieg na rolkach” (dystans 2,5 km), „Bieg Life” (5 km), „Bieg rodzinny” (2,5 km) oraz główny bieg Tolerancja na sportowo”, rozgrywany na dystansie 10 kilometrów. Trasy przebiegać będą ulicami Osiedla Chemików w Oświęcimiu.  Dla zwycięzców głównego biegu „Tolerancja na sportowo” oraz „Biegu Life” przewidziano nagrody pieniężne.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

lfo-fanticket

W poprzednich edycjach biegu „Tolerancja na sportowo” brali udział znani sportowcy,  m.in. wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy Robert Korzeniowski. „Muzyka i sport kapitalnie uzupełniają się, tworząc kompletną przestrzeń dla komunikacji ponad podziałami” – mówił w ubiegłym roku na LFO  jeden z najwybitniejszych polskich sportowców.

Chętni do udziału w biegach mogą już teraz zgłaszać się za pomocą formularza dostępnego pod tym adresem: 

https://plus-timing.pl/zgloszenia/tolerancja_na_sportowo-oswiecim-2015/txt_zgloszenia_form.php

Więcej o wydarzeniach sportowych LFO2015 na: www.lifefestival.pl/bieg-uliczny

Przypomnijmy, że w ramach tegorocznego LFO w czwartek, piątek i sobotę na stadionie MOSiR wystąpią m.in. legenda reggae UB40, brytyjska gwiazda Jessie Ware oraz ikona undergroundu, Manu Chao.

Dwudniowe karnety na festiwal kosztują obecnie od 249 zł. Bilety jednodniowe zaś od 55 zł (czwartek) i od 149 zł (piątek i sobota, cena aktualna do końca kwietnia). Bilety i karnety do nabycia na stronie www.lifefestival.pl oraz w sieciach Eventim i Ticketpro.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?