Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie – zapisy uruchomione

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Z dniem 1 kwietnia wystartowały zapisy na „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. To wielkie biegowe święto, w którym udział mogą wziąć całe rodziny, bo tradycyjnie obok 10-kilometrowego biegu głównego wystartuje także Bieg Rodzinny na dystansie 2 kilometrów. Meta sportowa to nie wszystko, biegnąc z nami, wspierasz kampanię przeciwko przemocy – szczególnie przemocy wobec kobiet.

W niedzielę, 18 czerwca, punktualnie o 12.00 z mostu na rzece Wildze wystartują zawodnicy biegu głównego. Szybka, choć wcale niełatwa trasa, gorący doping kibiców, niezastąpiona kurtyny wodne na pewno pomogą w ustanowieniu nowych życiowych rekordów.

Kilka minut później wystartuje Bieg Rodzinny na 2 kilometry – impreza towarzysząca, ale wcale niemniej ważna. To bieg skierowany przede wszystkim do rodzin z dziećmi oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. Dzięki dodatkowym klasyfikacjom na podium będą mogły stanąć także przedszkolaki i rodzinne drużyny.

avon-kontra-przemoc-biegnij-w-garwolinie-zapisy-uruchomione-02

Dlaczego warto? Bo to najlepszy bieg w Polsce!

Bieg w Garwolinie to nie tylko wielkie sportowe emocje, ale również sposób na symboliczne wyrażenie sprzeciwu wobec przemocy. Ósma edycja biegu jest kontynuacją Wielkiej Kampanii o Godność – „Avon kontra przemoc”. Celem inicjatywy jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec każdej formy przemocy. Inicjatywa pokazuje, że walka z tym zjawiskiem jest konieczna, a wszelkie zachowanie, które poniża, narusza godność i powoduje cierpienie nie może być społecznym tabu. Kwota 22 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazana na rzecz kampanii „Avon kontra przemoc”.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

avon-kontra-przemoc-biegnij-w-garwolinie-zapisy-uruchomione-03

Dlaczego warto pobiec w Garwolinie? Bo to najlepszy bieg w Polsce. – O tym zdecydowaliście Wy sami – biegacze. Dzięki waszym głosom, ubiegłoroczna, VII edycja biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” otrzymała aż trzy tytuły „Złotego biegu”. Jesteśmy najlepszym biegiem w Polsce na 10 km, najlepszym biegiem dużym w Polsce i najlepszą imprezą biegową na Mazowszu. To już kolejny raz, kiedy stajemy na podium w tym plebiscycie. Nie można przegapić tego wydarzenia!

Zapoznaj się z regulaminem i zapisz się już dziś TUTAJ.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?