2nd WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON – 2 czerwca w Katowicach

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

2 czerwca nie może Cię zabraknąć na drugiej edycji WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON! To bieg w samy sercu Śląska, który wyróżnia się specyficzną atmosferą i charakterem. Kiedy rok temu, po porozumieniu trzech podmiotów: Linie Lotnicze Wizz Air, Miasto Katowice i Fundacja Cała Naprzód , w ekspresowym tempie dwóch miesięcy zorganizowano bieg dla ponad 3 tysięcy biegaczy, wszystko było nowe, świeże. Wystarczyło kilka godzin pierwszej edycji, żeby powstała marka, która dzisiaj jest określana jednym z najlepszych biegów w tej części Europy.

WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na atmosferę, organizację, trasę (ciekawe miejsca Katowic), ale też bardzo bogaty pakiet startowy, który zdecydowanie przewyższa wartość wpisowej kwoty. Poza koszulką, gadżetami uczestnik otrzymuje m.in. voucher o wartości 20 euro na przeloty liniami lotniczymi Wizz Air! Warto wspomnieć, że ceny pakietów zaczynały się już od 40 zł.

[youtube]4ZD5H701YxA[/youtube]

W czasie wydarzenia stawiamy na 3 mocne cele:

  1. Dobra zabawa 
  2. Najwyższe emocje sportowe 
  3. Charytatywna akcja

Jeśli pierwsze dwa punkty są bardzo zbliżone do założeń innych wydarzeń sportowych, to ten trzeci, jest charakterystyczny właśnie dla organizatorów, czyli Fundacji Cała Naprzód, która od początku swojego istnienia każde wydarzenie realizuje z myślą o pomocy osobom niepełnosprawnym. Tak też będzie na 2nd WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON, gdzie będą zbierane środki na rzecz beneficjentów organizacji. Warunki biegowe dostosowane będą do każdego stopnia zaawansowania oraz wieku biegaczy, dzięki czemu całe rodziny będą miały zapewnioną masę pozytywnych emocji. Biegi odbędą się na trzech dystansach: 21,097 km – półmaraton, 10 km – bieg towarzyszący, 3 x 7 km – bieg sztafetowy. Organizatorzy przygotowują także coś dla najmłodszych, odbędą się specjalne biegi dla dzieci.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Zapraszamy na nasze kanały informacyjne:

Facebook

Instagram

Twitter

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę