fbpx
20 jubileuszowy miedzynarodowy bieg uliczny w jaworznie 15km01

20. Jubileuszowy Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie – 15km

Przypominamy o trwających zapisach do 20. Jubileuszowego Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów, który sobotę 29 sierpnia odbędzie się w Jaworznie. Zgłoszenia należy przesyłać…

Przypominamy o trwających zapisach do 20. Jubileuszowego Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów, który sobotę 29 sierpnia odbędzie się w Jaworznie. Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres organizatora do dnia 21 sierpnia poprzez strony www.mckis.jaw.pl, www.datasport.pl. Zwracamy uwagę na opłatę startową w naszym biegu, która należy do jednej z najniższych w Polsce i do dnia 21 sierpnia wynosi tylko 35,- zł.

Z okazji okrągłej rocznicy organizator –  Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przygotował moc atrakcji. Okolicznościowa koszulka techniczna, ręcznik sportowca, odlewany medal z wizerunkiem Kazimierza Orła – olimpijczyka, maratończyka i mistrza Polski w maratonie, który jest mieszkańcem Jaworzna, strefy kibicowania, jubileuszowy konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD to tylko niektóre z nich.

20-jubileuszowy-miedzynarodowy-bieg-uliczny-w-jaworznie-15km03

Mając na uwadze coraz większą ilość kobiet startujących w jaworznickim biegu organizator wprowadził dodatkową kategorię wiekową w klasyfikacji kobiet K 50 ( 50 – 59 lat ). Osoby które przebiegły wszystkie edycje jaworznickiej piętnastki otrzymają pamiątkowe statuetki, a zawodnicy i zawodniczki z Jaworzna będą rywalizować aż o 6 miejsc na podium.

Aby uatrakcyjnić jubileuszowe, biegowe zmagania  organizator zmodyfikował również trasę biegu, która w tym roku przebiegać będzie przez nowoczesny i bardzo atrakcyjny jaworznicki rynek, a start odbędzie się z głównej ulicy w centrum miasta. Na zawodników i kibiców czekać będą również różnorodne strefy aktywności zlokalizowane na terenie miasteczka biegowego więc każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

20-jubileuszowy-miedzynarodowy-bieg-uliczny-w-jaworznie-15km02

W 20. Jubileuszowym Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Jaworznie organizator wprowadza  limit 1500 startujących. W przypadku osiągnięcia przed 21 sierpnia limitu 1500 uczestników panel zgłoszeń zostanie zamknięty. Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl

Przypominamy:

  • zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 21 sierpnia lub wyczerpania limitu 1500 osób,
  • za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Przed biegiem głównym odbędą się również biegi dla dzieci do 10 lat.

Sponsorem jubileuszowej, jaworznickiej piętnastki jest firma PZU , a  partnerem TAURON WYTWARZANIE S.A.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
15 cracovia maraton 6 00 42 tygodnie poprawione

15. PZU Cracovia Maraton - 6:00 - 42 tygodnie

Następne
propozycje na rynku wydawniczym dla biegaczy05

Propozycje na rynku wydawniczym - dla biegaczy

Powiązane artykuły

niecodzienne trofeum dla uczestnikow 4 pko nocnego wroclaw polmaratonu 01
Czytaj dalej

Niecodzienne trofeum dla uczestników 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Po raz kolejny trofea dla uczestników wrocławskich biegów będą składać się w większą całość. Zeszłoroczne medale 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 33. PKO Wrocław Maratonu tworzyły Krasnal i jego „domek”. Trofea te zostały ogłoszone najpiękniejszymi medalami biegowymi w kraju w plebiscycie portalu maratonypolskie.pl. W czterech najbliższych biegach, w 2016 i 2017r. (4. i 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. i 35. Wrocław Maraton) zawodnicy otrzymają miniatury ważnych wrocławskich budynków. Wszystkie cztery bryły będzie można później umieścić we właściwych miejscach na pamiątkowej paterze (nagrodzie dodatkowej za ukończenie kompletu tras) przedstawiającej uproszczone zarysy granic Wrocławia.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM