fbpx
10 czerwca zabierz dziecko na 1 mile i przyjdz do sportowej strefy dzieci decathlon 01

10 czerwca zabierz dziecko na 1 Milę i przyjdź do Sportowej Strefy Dzieci DECATHLON!

10 czerwca na warszawskim stadionie AWF odbędzie się 1 Mila – wyjątkowa impreza dla biegaczy-amatorów, wzorowana na największych mityngach lekkoatletycznych. Jednak tego dnia emocje czekają nie tylko na dorosłych uczestników biegu.

10 czerwca na warszawskim stadionie AWF odbędzie się 1 Mila – wyjątkowa impreza dla biegaczy-amatorów, wzorowana na największych mityngach lekkoatletycznych. Jednak tego dnia emocje czekają nie tylko na dorosłych uczestników biegu.

Na terenie obiektu odbędą się również Biegi Dzieci, w których weźmie udział 250 młodych sportowców. Ponadto na stadionie rugby otworzymy Sportową Strefę Dzieci DECATHLON – miejsce, w którym maluchy będą mogły się wyszaleć i spróbować innych aktywności niż dotychczas. Sportowe miasteczko dla najmłodszych będzie otwarte i dostępne dla każdego przez cały czas trwania imprezy, również dla osób niezarejestrowanych na bieg. Jeśli zatem planujesz być na Bielanach 10 czerwca, przyjdź na AWF, zabierz ze sobą całą rodzinę, kibicuj naszym sportowcom i odwiedź Sportową Strefę Dzieci DECATHLON na 1 Mili!

Co jeszcze będzie się działo tego dnia?

Imprezę otworzą Biegi Dzieci, na których sportowcy od 3 do 15 lat będą rywalizować w swoich grupach wiekowych. Następnie ruszą serie dorosłych. W ramach imprezy zostaną rozegrane również Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w biegu na milę. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Joanna Jóźwik – wielokrotna mistrzyni Polski, medalistka mistrzostw Europy, olimpijka.

1 Mila jest imprezą wzorowaną na światowych mityngach lekkoatletycznych. Biegacze startują na w seriach, o ostatnim okrążeniu informuje dzwonek, aparatura fotofiniszu kontroluje moment wbiegnięcia na metę, a tuż po biegu na wielkim telebimie wyświetlają się wyniki poszczególnych rywalizacji. Zapisy na bieg 1 Mila wciąż trwają! Więcej informacji na stronie www.1mila.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
kazimierz dolny po raz trzeci biegiem uczcil postac jana pawla ii 02

Kazimierz Dolny po raz trzeci biegiem uczcił Postać Jana Pawła II

Następne
pko poznan maraton im macieja frankiewicza otrzymal prestizowy certyfikat iaaf road race bronze label 01

PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza otrzymał prestiżowy certyfikat - IAAF Road Race Bronze Label

Powiązane artykuły

badz gotowy na wakacyjne przygody z tomtom bandit 02
Czytaj dalej

Bądź gotowy na wakacyjne przygody z TomTom Bandit

Nowe zestawy kamery TomTom Bandit - przygodowy oraz rowerowy, zostały zaprezentowane przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym. Nieważne, czy chcesz pokonać rwące rzeki w Tyrolu, uprawiać kolarstwo górskie w Alpach, czy też uczyć dzieci surfować na desce na wybrzeżu - TomTom Bandit ma wszystko czego potrzebujesz, żeby nagrać, edytować i dzielić się wrażeniami z tego lata w ciągu kilku minut, a nie godzin.
bieganie to za malo
Czytaj dalej

Bieganie to za mało?

Przypuszczalnie nikt jeszcze nie przeprowadził badań, które dałyby odpowiedź na pytanie, ilu biegaczy zainteresowało się triathlonem.
jest jeszcze na start w torun maraton 2017 01
Czytaj dalej

Jest jeszcze szansa na start w Toruń Maraton 2017!

Dokładnie za 10 dni, tj. w niedzielę 29 października, już po raz 35. po ulicach Torunia przeprowadzona zostanie rywalizacja na dystansie królewskim. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem imprezą, Organizatorzy „ruszyli niebo i ziemię” przy współpracy z firmami zewnętrznymi i powiększyli limit uczestników zarówno na dystansie maratonu, jak i półmaratonu!

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM