XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Jak co roku zapraszamy całe rodziny do Parku Kultury w Powsinie! 10 czerwca 2018 roku odbędzie się już XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor! Czekają atrakcje dla całej rodziny. Co tym razem przygotowaliśmy?

Nie może zabraknąć stałych punktów programu takich jak Miasteczko Legii Warszawa. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z piłkarskimi gwiazdami klubu oraz zobaczenia z bliska Pucharu Polski, który Legia Warszawa zdobyła w tym roku. Na piknik piłkarze przyjadą oczywiście jednym ze swoich autokarów. W samym miasteczku, będzie można zmierzyć się w sportowych konkurencjach oraz wysłuchać fachowych porad sportowców. 

Wszyscy obecni na pikniku będą mogli również zagrać w padla! Ta druga co do popularności (po piłce nożnej) dyscyplina sportowa Hiszpanii, zawierająca w sobie elementy tenisa i squasha. Padel staje się coraz popularniejsza również w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać zasady gry i poćwiczyć ją na wyjątkowym korcie. Fani sportu będą mieli też okazję do przetestowania swoich sił w… crossficie. Treningi będą dostosowane dla dzieci i dorosłych! 

xxi-wielki-rodzinny-piknik-radia-kolor-02

Oprócz sportowych emocji na scenie zagości Warszawski Klub Komediowy, który zaprezentuje „Wideotekę” czyli improwizowane hity muzyczne, które będą tworzone i wykonywane przez artystów na żywo. Do wspólnej zabawy zaangażują też publiczność!  Będzie z nami również Marcin Kowalczyk – 14-krotny rekordzista świata w układaniu kostki Rubika z zamkniętymi oczami! Przeniesie nas w świat matematyki … lub iluzji. Natomiast uczniowie Akademii Młodych Talentów zaprezentują choreografie, których uczą się w akademii. Młodzi i zdolni zaprezentują i nauczą nas między innymi tańca klasycznego i hip hopu. Na dzieci czekać będą dmuchańce, konkursy i gry z nagrodami i wiele innych atrakcji od sponsorów Pikniku!

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ARGONAUT zapewni nam między innymi: malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych, pokazy szermierki, naukę tańca, kącik kulinarny, porady psychologa, zabawy sportowe, m.in. tor przeszkód, ringo, rzut piłki do bramki, hula-hop, rzut do celu, gry i zabawy w języku angielskim, doświadczenia, zajęcia plastyczne, m.in. origami, przyprawowa mapa Świata, portrety rodzinne, stempelkowe obrazki,  czy łowienie rybek.

Dealer Volkswagen Rowiński-Wajdemajer postarał się o atrakcje dla całych rodzin! Będziecie mieli okazję sprawdzić kto na czas zapakuje najwięcej piłek plażowych do bagażnika Volkswagena! Na najlepszych czeka weekend z Volkswagenem T-Rock!Dzieci będą mogły udekorować samochód według własnego pomysłu, stworzyć autorskie, niepowtarzalne latawce, czy zaszaleć na dmuchanej zjeżdżalni. Osoby, które zdecydują się na zakup samochodu otrzymają voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na wybrane akcesoria!

A jak bawiliśmy się w zeszłym roku? Zobacz tutaj!

XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor

Park Kultury w Powsinie

Niedziela 10 Czerwca 2018

Start: Godzina 12:00