fbpx
wroclawskie firmy pobiegna z pomoca juz 19 maja bieg firmowy 02

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą! Już 19 maja Bieg Firmowy.

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce – Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden – pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce – Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden – pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.

W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania 5-kilometrową trasę, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. 

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest. 

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

wroclawskie-firmy-pobiegna-z-pomoca-juz-19-maja-bieg-firmowy-01

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia?

To dla nas zaszczyt być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. KRUK jako firma od 20 lat stara się budować mosty między ludźmi. Bieg Firmowy pokazuje, że można to robić także poprzez łączenie pracowników dolnośląskich firm z dziećmi potrzebującymi pomocy. Na Stadionie Olimpijskim z roku na rok spotykamy coraz liczniejsze grono osób, które nie są obojętne na los innych ludzi. Angażują się w pomoc, łączą siły, a przy tym również dobrze się bawią. W tym roku w Biegu Firmowym udział wezmą. 34 zespoły z KRUKa, czyli rekordowa liczba 170 biegaczy – mówi Iwona Słomska, członek zarządu KRUK S.A. 

Każdy chętny może wesprzeć organizację tej ogromnej imprezy sportowej dołączając do grona Wolontariuszy Biegu Firmowego.

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:

  • KRUK S.A. – Sponsor Główny
  • 3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO – Sponsorzy Strategiczni 
  • Kaufland, Pyszne.pl – Sponsorzy Wspierający

Szczegółowe informacje znajdują się na na profilach na Facebooku i Instagramie.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji we Wrocławiu  

[youtube]tUWObL3zV7k[/youtube]
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
festiwal biegowy im jana pawla ii w kazimierzu dolnym juz 20 05 2018 03

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym - już 20.05.2018

Następne
finish przygotowan do 6 pko polmaratonu solidarnosci 04

Finish przygotowań do 6. PKO Półmaratonu Solidarności

Powiązane artykuły