fbpx
7

Vitarade® – partner imprez dla pasjonatów sportów wytrzymałościowych

Vitarade® to seria produktów skierowanych do sportowców wytrzymałościowych. Aby podkreślić zaangażowanie marki we wspieranie sportowców, w tym także amatorów, firma została partnerem dużych imprez dla aktywnych. Teraz produkty Vitarade® znajdziecie np. na Runmageddonie.

Żele energetyczne, batony, odżywki – to produkty, które znajdują się w portfolio Vitarade®. Wielu pasjonatów sportu zna je zresztą dość dobrze. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji ich spróbować, mogą skorzystać z takiej możliwości np. podczas biegów z serii Runmageddon. Marka Vitarade®, która określa swoją misję jako wspieranie pasjonatów sportów wytrzymałościowych, jest bowiem oficjalnym partnerem Runmageddonu.

Żele Vitargo® dla biegaczy

W ramach partnerstwa, przy okazji wydarzeń z serii Runmageddon, firma przekaże ponad 66 tysięcy żeli Vitarade® oraz batonów Carborade i Vitarade®. Co więcej, marka została również partnerem nagród w rywalizacji serii Elite Kobiet i Mężczyzn. Wartość podarowanych nagród podczas każdej imprezy wynosi 3000 złotych, biegów z serii Runmageddon nie brakuje – tylko do końca sierpnia odbędzie się w tym roku aż 11 imprez. Ponadto zawodniczki i zawodnicy otrzymają także specjalne, dedykowane kody rabatowe do wykorzystania w FA sklepie.

Każdy uczestnik, a nawet kibic, przy okazji Runmageddonu będzie mógł również lepiej zapoznać się z ofertą marki Vitarade® na specjalnych stoiskach degustacyjno-sprzedażowych, a przy okazji wybranych imprez również przy foodtruckach So Good i WOW. Oczywiście będzie tam możliwość nabycia produktów marki. Jednocześnie dla wszystkich fanów biegów przeszkodowych, Vitarade® i Runmageddon przygotowały konkursy, które można śledzić i brać udział na Facebook’u.

vitarade zbiorczy v3 23 02 2023

Warto wiedzieć, że Runmageddon to niejedyna impreza, którą wspiera Vitarade® w ramach działań promocyjnych. Marka jest również partnerem imprez skierowanych do miłośników kolarstwa. Chodzi o Tour de Pologne Amatorów czy cykl ORLEN Lang Team Race. Produkty Vitarade® są bowiem skierowane nie tylko do biegaczy, ale również innych przedstawicieli sportów wytrzymałościowych, jak wspomnianych kolarzy, triathlonistów, narciarzy czy pływaków. Więcej informacji na temat samej marki oraz jej zaangażowania w imprezy sportowe znajdziecie na stronie https://vitarade.com/.

Artykuł powstał w wyniku współpracy z marką Vitarade®
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Szczęśliwa zawodniczka na trasie Poznań Półmaratonu.

Monika Prendke, 15. Poznań Półmaraton: Chcemy wywołać efekt „wow”

Następne

Szybkie bieganie podczas 15. Poznań Półmaraton! Pobiegną po rekordy?

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model