Technogym Group Cycle Connect – Nowy wymiar treningu indoor cycling

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Technogym Group Cycle Connect to rewolucyjne rozwiązanie, które na nowo zdefiniuje trening indoor cycling. Włoska marka jako pierwsza wyszła naprzeciw zmieniającym się trendom i stworzyła unikalne połączenie roweru do indoor cycling z nowoczesnymi technologiami, dotykową konsolą i platformą MyWellness Cloud.

Niespotykane doznania treningowe

Group Cycle Connect, najnowsze rozwiązanie indoor cycling marki Technogym, posiada wszystko, czego pragną użytkownicy – od początku do końca treningu. Dzięki Group Cycle Connect, każdy uczestnik zajęć grupowych może cieszyć się niesamowitymi doznaniami jazdy szosowej. Motywację grupy zwiększa możliwość śledzenia rezultatów w czasie rzeczywistym, a wizualna prezentacja wyników, energetyczna muzyka i rywalizacja z innymi sprawiają, że każdy lepiej widzi, słyszy i odczuwa jazdę.

Ogrom technologicznych możliwości

Group Cycle Connect monitoruje intensywność treningu, tętno, kadencję (liczbę obrotów na minutę), spalone kalorie i inne kluczowe parametry. Dzięki temu, użytkownicy mogą poprawiać rezultaty i osiągać coraz ambitniejsze cele, używając nowej konsoli połączonej z platformą MyWellness Cloud. Platforma MyWellness Cloud dostarcza kluczowe informacje o rezultatach poszczególnych uczestników treningów, sukcesach grupy, skuteczności pracowników i użytkowaniu sprzętu. Tym samym, pozwala właścicielom klubów maksymalizować korzyści wynikające z prowadzenia zajęć indoor cycling.

technogym-group-cycle-connect-nowy-wymiar-treningu-indoor-cycling-02

Korzyści dla trenera

Group Cycle Connect pozwoli trenerom prowadzić zajęcia indoor cycling i z łatwością nimi zarządzać. Dzięki UNITY™ SELF – interaktywnemu kioskowi z dotykowym ekranem, trener może idealnie dopasować video i sposób pokazywania rezultatów do natężenia treningu. Za pomocą zaledwie jednego dotknięcia, zarządza muzyką, video i mikrofonem. W ten sposób, trener jest w stanie stale angażować użytkowników, a także, dostarczać spersonalizowaną ocenę rezultatów, motywować poszczególnych użytkowników czy pozwalać uczestnikom zajęć na czerpanie energii z konfrontacji z innymi, wybierając widok wyników całej grupy.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Prostota i bezpieczeństwo treningu

Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu ON-THE-FLY-SETTINGS, Group Cycle Connect umożliwia dostosowanie pozycji treningowej jednym prostym dotknięciem. Intuicyjna regulacja pozwala łatwo i precyzyjnie ustawić opór urządzenia w zakresie od 1 do 20. Wybrany poziom oporu jest wyświetlany na konsoli, która jest napędzana aktywnością użytkownika – wszystko to za sprawą innowacyjnego systemu zasilania bez baterii. Wyposażenie konsoli w ekran LCD podświetlany żarówkami LED zapewnia doskonałą, wysokokontrastową widoczność nawet w ciemnych pomieszczeniach.