Technogym Group Cycle Connect – Nowy wymiar treningu indoor cycling

Technogym Group Cycle Connect to rewolucyjne rozwiązanie, które na nowo zdefiniuje trening indoor cycling. Włoska marka jako pierwsza wyszła naprzeciw zmieniającym się trendom i stworzyła unikalne połączenie roweru do indoor cycling z nowoczesnymi technologiami, dotykową konsolą i platformą MyWellness Cloud.

Niespotykane doznania treningowe

Group Cycle Connect, najnowsze rozwiązanie indoor cycling marki Technogym, posiada wszystko, czego pragną użytkownicy – od początku do końca treningu. Dzięki Group Cycle Connect, każdy uczestnik zajęć grupowych może cieszyć się niesamowitymi doznaniami jazdy szosowej. Motywację grupy zwiększa możliwość śledzenia rezultatów w czasie rzeczywistym, a wizualna prezentacja wyników, energetyczna muzyka i rywalizacja z innymi sprawiają, że każdy lepiej widzi, słyszy i odczuwa jazdę.

Ogrom technologicznych możliwości

Group Cycle Connect monitoruje intensywność treningu, tętno, kadencję (liczbę obrotów na minutę), spalone kalorie i inne kluczowe parametry. Dzięki temu, użytkownicy mogą poprawiać rezultaty i osiągać coraz ambitniejsze cele, używając nowej konsoli połączonej z platformą MyWellness Cloud. Platforma MyWellness Cloud dostarcza kluczowe informacje o rezultatach poszczególnych uczestników treningów, sukcesach grupy, skuteczności pracowników i użytkowaniu sprzętu. Tym samym, pozwala właścicielom klubów maksymalizować korzyści wynikające z prowadzenia zajęć indoor cycling.

technogym-group-cycle-connect-nowy-wymiar-treningu-indoor-cycling-02

Korzyści dla trenera

Group Cycle Connect pozwoli trenerom prowadzić zajęcia indoor cycling i z łatwością nimi zarządzać. Dzięki UNITY™ SELF – interaktywnemu kioskowi z dotykowym ekranem, trener może idealnie dopasować video i sposób pokazywania rezultatów do natężenia treningu. Za pomocą zaledwie jednego dotknięcia, zarządza muzyką, video i mikrofonem. W ten sposób, trener jest w stanie stale angażować użytkowników, a także, dostarczać spersonalizowaną ocenę rezultatów, motywować poszczególnych użytkowników czy pozwalać uczestnikom zajęć na czerpanie energii z konfrontacji z innymi, wybierając widok wyników całej grupy.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Prostota i bezpieczeństwo treningu

Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu ON-THE-FLY-SETTINGS, Group Cycle Connect umożliwia dostosowanie pozycji treningowej jednym prostym dotknięciem. Intuicyjna regulacja pozwala łatwo i precyzyjnie ustawić opór urządzenia w zakresie od 1 do 20. Wybrany poziom oporu jest wyświetlany na konsoli, która jest napędzana aktywnością użytkownika – wszystko to za sprawą innowacyjnego systemu zasilania bez baterii. Wyposażenie konsoli w ekran LCD podświetlany żarówkami LED zapewnia doskonałą, wysokokontrastową widoczność nawet w ciemnych pomieszczeniach.