Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

Płock zaprasza na Półmaraton Dwóch Mostów

Płock zaprasza na Półmaraton Dwóch Mostów

W niedzielę, 10 września 2017 roku o godzinie 8:30 wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w 6. Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku. Można już zapisać się do biegu. 

Zawodnicy mogą zgłaszać swoje uczestnictwo, oraz zapoznać się z regulaminem biegu na stornie internetowej Półmaratonu Dwóch Mostów: www.polmaraton.plock.eu lub pod adresem TUTAJ.

Organizatorzy wyznaczyli limit 1000 startujących. Zawodników obowiązuje też limit czasowy pokonania trasy, wynoszący 3 godziny.

W ramach udziału w imprezie uczestnik otrzyma: numer startowy, pamiątkową koszulkę, napoje na trasie i mecie biegu, bon na posiłek po ukończeniu biegu, materiały promocyjne sponsorów. Każdy zawodnik, który ukończy półmaraton w regulaminowym czasie otrzyma pamiątkowy medal.

plock-zaprasza-na-polmaraton-dwoch-mostow-02

Już po raz drugi w naszym półmaratonie zaistnieje KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, w której mogą wziąć udział przedstawiciele klubów sportowych, różnych stowarzyszeń, instytucji, podmiotów gospodarczych i publicznych, środowisk itp. Nie ma górnego limitu ilości członków drużyny. Każdy zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. W klasyfikacji tej o zwycięstwie drużyny zadecyduje suma czasów netto osiągniętych przez pierwszych sześciu członków drużyny, w tym co najmniej trzech kobiet. W przypadku uzyskania takiego samego czasu, zadecyduje zajęte miejsce przez najlepszego zawodnika z drużyny w klasyfikacji generalnej. Za zgłoszenie drużyny do rywalizacji należy rozumieć zgłoszenie drużyny przez Kapitana Drużyny w Biurze Zawodów, podając nazwiska, imiona i numery startowe członków drużyny oraz jednolitą dla wszystkich jej nazwę. Do klasyfikacji drużynowej mogą być zgłoszone tylko osoby, które przed terminem składania zgłoszeń do tej klasyfikacji mają przydzielone numery startowe. Kapitan Drużyny reprezentuje drużynę w z Organizatorem. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe za miejsca od 1 do 7. Prosimy zawodników, będących na co dzień członkami klubów sportowych o podejście fair play do udziału w tej klasyfikacji, poprzez reprezentowanie tylko swojego macierzystego klubu, stowarzyszenia, instytucji i nie tworzenie, na okoliczność udziału w naszych zawodach, nowych nazw drużyn.

Dla zwycięzców 6. Półmaratonu Dwóch Mostów w kategoriach open oraz w innych kategoriach przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe. Warto również śledzić profil Półmaratonu na FacebookuOrganizatorzy: Urząd Miasta Płocka, POKiS.

Zamknij