fbpx
plock zaprasza na polmaraton dwoch mostow 01

Płock zaprasza na Półmaraton Dwóch Mostów

W niedzielę, 10 września 2017 roku o godzinie 8:30 wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w 6. Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku. Można już zapisać się do biegu.

W niedzielę, 10 września 2017 roku o godzinie 8:30 wszyscy sympatycy biegania będą mogli spróbować swoich sił w 6. Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku. Można już zapisać się do biegu. 

Zawodnicy mogą zgłaszać swoje uczestnictwo, oraz zapoznać się z regulaminem biegu na stornie internetowej Półmaratonu Dwóch Mostów: www.polmaraton.plock.eu 

Organizatorzy wyznaczyli limit 1000 startujących. Zawodników obowiązuje też limit czasowy pokonania trasy, wynoszący 3 godziny.

W ramach udziału w imprezie uczestnik otrzyma: numer startowy, pamiątkową koszulkę, napoje na trasie i mecie biegu, bon na posiłek po ukończeniu biegu, materiały promocyjne sponsorów. Każdy zawodnik, który ukończy półmaraton w regulaminowym czasie otrzyma pamiątkowy medal.

plock-zaprasza-na-polmaraton-dwoch-mostow-02

Już po raz drugi w naszym półmaratonie zaistnieje KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, w której mogą wziąć udział przedstawiciele klubów sportowych, różnych stowarzyszeń, instytucji, podmiotów gospodarczych i publicznych, środowisk itp. Nie ma górnego limitu ilości członków drużyny. Każdy zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. W klasyfikacji tej o zwycięstwie drużyny zadecyduje suma czasów netto osiągniętych przez pierwszych sześciu członków drużyny, w tym co najmniej trzech kobiet. W przypadku uzyskania takiego samego czasu, zadecyduje zajęte miejsce przez najlepszego zawodnika z drużyny w klasyfikacji generalnej. Za zgłoszenie drużyny do rywalizacji należy rozumieć zgłoszenie drużyny przez Kapitana Drużyny w Biurze Zawodów, podając nazwiska, imiona i numery startowe członków drużyny oraz jednolitą dla wszystkich jej nazwę. Do klasyfikacji drużynowej mogą być zgłoszone tylko osoby, które przed terminem składania zgłoszeń do tej klasyfikacji mają przydzielone numery startowe. Kapitan Drużyny reprezentuje drużynę w z Organizatorem. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe za miejsca od 1 do 7. Prosimy zawodników, będących na co dzień członkami klubów sportowych o podejście fair play do udziału w tej klasyfikacji, poprzez reprezentowanie tylko swojego macierzystego klubu, stowarzyszenia, instytucji i nie tworzenie, na okoliczność udziału w naszych zawodach, nowych nazw drużyn.

Dla zwycięzców 6. Półmaratonu Dwóch Mostów w kategoriach open oraz w innych kategoriach przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe. Warto również śledzić profil Półmaratonu na Facebooku. Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka, POKiS.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wez udzial w konkursie salomon 01

Weź udział w konkursie Salomon

Następne
do biegu gotowi start 02

Do biegu gotowi? Start!

Powiązane artykuły

juz mozna zapisac sie na 8 pko bialystok polmaraton oferta dla rannych ptaszkow 01
Czytaj dalej

Już można zapisać się na 8. PKO Białystok Półmaraton. Oferta dla „rannych ptaszków”

Organizatorzy PKO Białystok Półmaratonu udostępnili pulę tysiąca pakietów startowych na kolejną edycję imprezy, która odbędzie się 10 maja 2020 roku. Na skorzystanie z oferty specjalnej w cenie 70 złotych biegacze mają czas do końca maja lub do momentu wyczerpania się puli dostępnych miejsc. Po dwóch dniach od uruchomienia zapisów na liście startowej jest już prawie 200 osób.
przed startem 56 biegu westerplatte dla niepodleglej 01
Czytaj dalej

Przed startem 56. Biegu Westerplatte dla Niepodległej

4000 osób widnieje na liście startowej 56. Bieg Westerplatte dla Niepodległej, który odbędzie się 23 września 2018 r. W tym roku dla upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wydarzenie zyskało okolicznościową symbolikę zawartą w logo biegu.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM