fbpx
750x300 e1708971571355

Ostatnie dni zgłoszeń na X Ogólnopolską Konferencję Biegową

Tylko do 20 lutego przyjmujemy zgłoszenia do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej, która odbędzie się w dniach 28-29 lutego w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym przy ul. Wiankowej w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona jest profesjonalizacji imprez biegowych.

Do grona prelegentów dołączyli:

  • Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, która od 2011 roku zorganizowała ponad 60 imprez biegowych dla 115 tys. uczestników. Poprowadzi on pierwszą z zaplanowanych sesji: „Impreza biegowa jako produkt marketingowy”,
  • Andrzej Krzyścin, od ponad 20 lat dyrektor Biegu Europejskiego w Gnieźnie i Biegu Lechitów, który poprowadzi panel Festiwal biegowy vs. pojedynczy bieg. W poszukiwaniu najwyższej wartości dla biegaczy”.

Sylwetki panelistów oraz program konferencji udostępniamy na stronie Konferencji.  

Podczas konferencji, o czym pisaliśmy wcześniej, nie zabraknie również rywalizacji sportowej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w biegu dookoła Jeziora Maltańskiego. Będzie to okazja do spotkania z Patrycją Wyciszkiewicz, która zapowiedziała start w tym biegu.

Zapisy są możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy. Opłata za udział w konferencji wynosi 550 zł brutto za osobę. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Phoenix Kids Polmaraton 2 fot. Adam Ciereszko fb 2

Pho3nix Kids Półmaraton czeka na najmłodszych biegaczy!

Następne
Nationale Nederlanden Polmaraton Warszawski 5

Prezentacja trasy 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

Powiązane artykuły