ORLEN Warsaw Marathon po raz pierwszy z oficjalnym rytmem

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Tomasz Rałowski – znany publiczności jako RAU – młody warszawski producent, raper, biegacz amator jest autorem oficjalnego rytmu ORLEN Warsaw Marathon, który będzie motywować zawodników do osiągania swoich biegowych celów.

Każdy biegacz ma swój optymalny rytm biegu, często wyćwiczony setkami pokonanych kilometrów. Ma on kluczowe znaczenie, niezależnie od tego, czy bieganie jest formą relaksu po ciężkim dniu pracy czy przygotowaniem do pobicia swojego życiowego rekordu w trakcie zawodów. Chociaż nie można wyznaczyć jednego, uniwersalnego rytmu dla wszystkich biegaczy, RAU – jeden z najbardziej charakterystycznych producentów młodego pokolenia –stworzył utwór, który zmotywuje do biegu uczestników ORLEN Warsaw Marathon.

Żyję muzyką 24 godziny na dobę. Rytm to jeden z ważniejszych elementów utworu, od niego wszystko się zaczyna. Od kilku lat trwa również moja przygoda z bieganiem, a podczas treningów zawsze towarzyszy mi energiczna muzyka, koniecznie z dużą ilością basu. To dzięki tym dźwiękom łatwiej jest mi utrzymać równe tempo biegu. Liczę, że wyćwiczona forma zaowocuje nienajgorszym wynikiem podczas tegorocznego biegu OSHEE 10 km, w którym mam zamiar wystartować. Mam również nadzieję, że stworzony przeze mnie rytm zmotywuje biegaczy do podkręcenia tempa. – mówi Tomasz Rałowski RAU.

Rytm stworzony przez muzyka będzie towarzyszył biegaczom i kibicom zebranym na błoniach stadionu PGE Narodowy. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon wierzą, że wpadająca w ucho melodia zarazi wszystkich swoją pozytywną energią.|

Oficjalnego rytmu ORLEN Warsaw Marathon można posłuchać na: www.orlenmarathon.pl/rytmOWM

Tomasz Rałowski RAU (rocznik 88’). Raper, wokalista, jeden z najbardziej charakterystycznych producentów muzycznych w Polsce. Artysta zadebiutował w 2016 r., w pełni autorskim albumem „Konkretna Rozrywka”, do którego stworzył teksty, muzykę, miks płyty, a nawet okładkę. Jednak z tworzeniem muzyki związany jest od 2000 r., a w międzyczasie współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Onar, Eldo czy Natalia Nykiel. Muzyk odpowiada również za oprawę wielu programów telewizyjnych, kanałów na YouTube czy reklam. Wkrótce premiera jego najnowszej płyty.

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku. W pięciu edycjach imprezy, ponad 160 tys. biegaczy miało okazję sprawdzić swoje możliwości na dwóch dystansach – maratońskim oraz w biegu OSHEE 10 km. W ramach OWM, pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, odbywają się również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn.