fbpx
image

MARATON PONIŻEJ 2 GODZIN? – Kelvin Kiptum chce złamać kolejną barierę z Amazfit 

Amazfit i najszybszy maratończyk na świecie — Kelvin Kiptum, jednoczą siły, aby ustanowić nowy rekord na królewskim dystansie!

Amazfit, globalna marka firmy Zepp Health (NYSE: ZEPP) ogłasza współpracę z Kelvinem Kiptum, najszybszym maratończykiem i zeszłorocznym rekordzistą świata, który jako jedyny ukończył królewski dystans poniżej 2 godzin i 1 minuty. Podczas nadchodzących treningów i zawodów Kelvin Kiptum będzie korzystać ze sportowego smartwatcha Amazfit Cheetah Pro oraz rozwiązania Amazfit Helio Ring, które umożliwi efektywniejsze monitorowanie procesów regeneracyjnych po treningach i pomoże w jak najlepszym przygotowaniu się do zaplanowanych maratonów w Rotterdamie i Paryżu. 

Amazfit x Kelvin Kiptum

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani tą współpracą, ale też dumni, że nasza technologia będzie wspierać Kelvina w dążeniu do nowych rekordów”, powiedział Pengtao Yu, Wiceprezes Zepp Health, dodając: „Partnerstwo między Amazfit a Kelvinem Kiptum jednocześnie potwierdza nasze głębokie zaangażowanie w propagowanie na całym świecie zdrowego trybu życia i wspieranie wszystkich tych, którzy są zdeterminowani realizować własne cele sportowe i zdrowotne”.

Coraz lepsze wyniki Kelvina Kiptum dają podstawę wierzyć, że sportowiec jest w stanie złamać barierę 2 godzin w maratonie. Po zwycięstwach w Walencji w 2022 (czas: 2:01:53), Londynie w 2023 (czas: 2:01:25), a następnie w Chicago (czas: 2:00:35) Kelvin Kiptum ma zamiar utrzymać tę tendencję i przebiec maraton w Rotterdamie w mniej niż 2 godziny. Zdradza też, że chce powalczyć o złoto podczas olimpiady w Paryżu. 

Amazfit Cheetah Pro ma towarzyszyć Kelvinowi Kiptum podczas wszystkich treningów i zawodów. To specjalistyczny sportowy smartwatch, który został zaprojektowany z myślą o biegaczach. Wyposażony jest w dwuzakresową, kołowo-spolaryzowaną antenę GPS MaxTrack™, która zapewnia geolokalizację z dokładnością 99,5%, a dzięki temu precyzyjniejsze monitorowanie pokonywanego dystansu i lepsze zarządzanie tempem. Amazfit Cheetah Pro oferuje także Zepp Coach. Rozwiązanie wykorzystujące Sztuczną Inteligencję do tworzenia i aktualizowania planów treningowych, będzie teraz dodatkowym wsparciem dla Kelvina w trakcie jego przygotowań do wiosennych i letnich startów.  

Kelvin Kiptum zdradza swoje zadowolenie i entuzjazm ze współpracy z Amazfit: „Połączenie sił z Amazfit jest naprawdę ekscytujące. Smartwatch Amazfit Cheetah Pro stał się integralną częścią mojego programu treningowego. Moim celem w Rotterdamie jest złamanie maratonu w 2 godziny, a na igrzyskach w Paryżu wywalczenie złota. Jestem pewien, że Amazfit będzie wspierać mnie w dalszym przesuwaniu granic ludzkich możliwości. Razem na nowo możemy zdefiniować to, co jest możliwe”.   

Co jeszcze ma pomóc Kelvinowi w przygotowaniach do startów? Amazfit Helio Ring. Ten zaawansowany technologicznie pierścień, wyposażony w specjalne sensory BioTracker™ i EDA, będzie monitorować m.in. procesy regeneracyjne w trakcie snu. Dodatkowo będzie dostarczać analizy Readiness wskazujące poziom zmęczenia fizycznego i psychicznego.  

Wznieś swoją formę na wyżyny. Zarówno Amazfit Cheetah Pro, jak i Amazfit Helio Ring zostały zaprojektowane z myślą o sportowcach, którzy, tak jak Kelvin Kiptum, chcą wykorzystywać cały swój potencjał i walczyć o nowe rekordy. 

Smartwatch Amazfit Cheetah Pro dostępny jest na www.amazfitpolska.pl. Amazfit Helio Ring zostanie wprowadzony do globalnej sprzedaży wiosną tego roku. 

Więcej informacji na https://www.amazfit.com/ oraz na kanałach Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

image

O Amazfit
Amazfit to globalna marka wearables, która skupia się na sporcie i zdrowiu. Jest częścią Zepp Health (NYSE: ZEPP). Filozofię marki oddaje slogan „Up Your Game”. Zachęca on fanów Amazfit do aktywnego i zdrowego trybu życia i realizowania swoich pasji. Smartwatche i ekosystemowe rozwiązania Amazfit wykorzystują innowacyjną technologię Zepp Digital Health Management Platform. Obejmuje ona system operacyjny Zepp, procesory z AI, czujniki biometryczne, zaawansowane algorytmy danych, a także usługi chmurowe dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki wyjątkowemu kunsztowi smartwatche Amazfit zdobyły wiele nagród, w tym iF Design Award i Red Dot Design Award. Więcej informacji na www.amazfit.com lub www.amazfitpolska.pl 

Kontakt dla mediów
Dominik Walknowski
dominik.walknowski@zepp.com 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Asics Novablast 4

ASICS NOVABLAST 4. Najlżejsze odbicie i maksymalny zwrot energii

Następne
@the.adventure.bakery JS51246

Golden Trail World Series 2024 - znamy kalendarz! Polska w najbardziej prestiżowym światowym cyklu biegów!

Powiązane artykuły