fbpx
asics przedstawia zaawansowana odziez sportowa bazujaca na termicznej mapie ciala 01

ASICS przedstawia zaawansowaną odzież sportową bazującą na termicznej mapie ciała

ASICS przedstawia zaawansowaną technologię odzieży opartej na badaniu termicznej mapy ciała oraz zaprojektowaną, aby pomóc sportowcom w ich doskonałych osiągach, nawet w najbardziej intensywnym upale.

ASICS przedstawia zaawansowaną technologię odzieży opartej na badaniu termicznej mapy ciała oraz zaprojektowaną, aby pomóc sportowcom w ich doskonałych osiągach, nawet w najbardziej intensywnym upale.

Będzie wprowadzona na rynek przed Mistrzostwami Świata IAAF w Doha w Katarze, gdzie oczekuje się, że temperatura osiągnie ponad 40 stopni, nowa odzież ma na celu pomóc sportowcom czuć się komfortowo bez względu na temperaturę.

Opracowana w laboratorium ASICS – Instytucie Nauki o Sporcie w Kobe w Japonii – nowa odzież ma teraz technologię opartą na termicznej mapy ciała człowieka i materiałem hydrofobowym, dzięki czemu jest lżejsza. Połączenie oczywiście z drobną otwartą siatką zapewniającą wentylację zapewnia sportowcom poczucie komfortu, spełniając wymagania rywalizacji w różnych warunkach.

asics przedstawia zaawansowana odziez sportowa bazujaca na termicznej mapie ciala 02

Kenichi Harano, dyrektor generalny i starszy dyrektor generalny w ISS powiedział: „Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować naszą zaawansowaną technologię odzieżową w ASICS Institute of Sport Science. Nasz zespół naukowców zajmujących się sportem poświęcił czas na przeprojektowanie linii odzieży lekkoatletycznej, aby sprostać wymaganiom ekstremalnych warunków pogodowych. Rezultatem jest idealne połączenie oddychającej, hydrofobowej odzieży, która jest wygodna dla skóry i dobrze wygląda – aby pomóc naszym sportowcom osiągać jak najlepsze wyniki. ”

ASICS sponsoruje sześć federacji, które będą nosić nową odzież na Mistrzostwach Świata: Japonia, Włochy. Holandia, Francja, Ukraina i Bułgaria. Inspirowane lokalizacją, trykoty mają charakter pustynny, z unikalnymi kombinacjami kolorów według flagi narodowej każdego kraju. ASICS podpisał wieloletnie przedłużenie sponsorowania IAAF.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
mw04

Weekend pod znakiem 41. PZU Maratonu Warszawskiego: sport i dobra zabawa

Następne
city trail osma edycja wystartowala 01

CITY TRAIL: ósma edycja wystartowała!

Powiązane artykuły

bieg ursynowa juz za 2 tygodnie 01
Czytaj dalej

Bieg Ursynowa już za 2 tygodnie!

Płaska, sprzyjająca biciu rekordów trasa oraz dystans 5 kilometrów wzdłuż Alei K.E.N. to wyzwanie, które czekać będzie biegaczy 15 czerwca na warszawskim Ursynowie. To doskonała okazja, aby zakończyć sezon wiosennych startów z przytupem.
img 0646p
Czytaj dalej

​Kacper pomaga – A Ty? Biegaj i dziel się dobrem

Dzieciństwo kojarzy nam się z beztroskimi chwilami, zabawą, radością, po prostu przywołuje pozytywne wspomnienia. Każdy z Nas je miał i czy nie każdy z Nas chce je wspominać z uśmiechem? Już 26 marca 2017 wystartuję w 12. Półmaratonie Warszawskim i obrałem w nim charytatywną drogę.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM