fbpx
5 polmaraton dwoch mostow przygotowania na ostatniej prostej 02

5. Półmaraton Dwóch Mostów – przygotowania na ostatniej prostej

W związku z 5 edycją Półmaratonu dwóch Mostów, organizatorzy mają dla wszystkich uczestników prezent w postaci ręcznika sportowego z logo biegu, który będzie w pakiecie startowym. Aby go otrzymać, wystarczy dokonać rejestracji i opłaty startowej, a potem odebrać pakiet startowy w naszym Biurze Zawodów. Po dokonaniu tych tych czynności zapraszamy już tylko na START.

W związku z 5 edycją Półmaratonu dwóch Mostów, organizatorzy mają dla wszystkich uczestników prezent w postaci ręcznika sportowego z logo biegu, który będzie w pakiecie startowym. Aby go otrzymać, wystarczy dokonać rejestracji i opłaty startowej, a potem odebrać pakiet startowy w naszym Biurze Zawodów. Po dokonaniu tych tych czynności zapraszamy już tylko na START. 

Każdy uczestnik półmaratonu otrzyma pakiet startowy, w specjalnie do tego przygotowanym poliestrowym worku sportowym z logo 5. Półmaratonu Dwóch Mostów. Worek będzie można wykorzystywać w przyszłości do różnych aktywności oraz podobnie jak prezent w postaci ręcznika sportowego z logo biegu.

Muzyczne wsparcie na trasie półmaratonu dla naszych zawodników zapewni grupa perkusyjna z Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, grająca muzykę z gatunku BATUCADA.

5-polmaraton-dwoch-mostow-przygotowania-na-ostatniej-prostej-01

Rywalizacja drużynowa

Jak na mały jubileusz przystało, mamy dobrą wiadomość dla zawodników, w tym również i z Płocka, którzy planują start w naszym półmaratonie. Po raz pierwszy wprowadzamy w naszym półmaratonie rywalizację i klasyfikację drużynową. W tej klasyfikacji mogą wziąć udział przedstawiciele klubów sportowych, różnych stowarzyszeń, instytucji, środowisk, grup biegowych itp. Każda drużyna (team) musi składać się z sześciu zawodników, w tym z co najmniej trzech kobiet. Każdy zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. W klasyfikacji tej o zwycięstwie drużyny zadecyduje suma czasów netto osiągniętych przez wszystkich członków drużyny. W przypadku uzyskania takiego samego czasu, zadecyduje zajęte miejsce przez najlepszego zawodnika z drużyny w klasyfikacji generalnej.

Zgłoszenie drużyny do tej klasyfikacji odbywa się poprzez wpisanie przez zawodnika w formularzu rejestracyjnym, jednolitej dla wszystkich członków drużyny, nazwy drużyny (w rubryce TEAM). Wszyscy zawodnicy drużyny muszą wpisać taką samą jej nazwę. Za ostateczne zgłoszenie drużyny do rywalizacji należy rozumieć zgłoszenie drużyny przez Kapitana Drużyny w Biurze Zawodów. Pod tym samym adresem, dla zawodników już zapisanych na bieg, a chcących wystartować w tej klasyfikacji istnieje możliwość ponownej weryfikacji danych i zgłoszenia drużyny. Dla 7 zwycięskich drużyn czekają wysokie nagrody.

Europejski Tydzień Sportu

5. Półmaraton Dwóch Mostów w Płocku został zakwalifikowany do wydarzeń sportowych, które odbędą się w Europie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Komisja Europejska. Druga edycja Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się w dniach od 10 do 17 września 2016 r. Bliżej o nas: Europejski Tydzień Sportu.

5-polmaraton-dwoch-mostow-przygotowania-na-ostatniej-prostej-03

Sponsorami naszego półmaratonu są:

 • PKN ORLEN
 • Petrotel Sp. z o.o.
 • Decathlon Spółka z o.o.
 • Centrum Optyczno-Okulistyczne Essilor-Szewczyk
 • ABJPOSTEL.PL Sp. z o. o.
 • Piotr i Paweł
 • Galeria MAZOVIA w Płocku
 • PHU PIK Spółka jawna Paweł Krakowski Piotr Krakowski
 • DOZ S.A. dbam o zdrowie
 • Budmat Auto
 • CNH Indrustial
 • Agencja Pracy Tymczasowej
 • Inga Kujawa-Zawadzka – Uciecha

Z przyjemnością informujemy, iż wszyscy nasi zawodnicy, biorący udział w 5.Półmaratonie Dwóch Mostów, w dniu 11 września 2016 r. będą mogli nieodpłatnie skorzystać z usług Komunikacji Miejskiej – Płock Sp. z o. o.. Do bezpłatnego przejazdu w tym dniu, publicznymi środkami płockiej komunikacji miejskiej, zarówno w drodze na start, jak i po zawodach, uprawnia numer startowy, który należy mieć z sobą podczas podróży. Ponownie, jak w latach ubiegłych, 20 min. przed startem instruktorzy z Akademii Ruchu w Płocku poprowadzą dla wszystkich naszych zawodników rozgrzewkę na Rynku Starego Miasta.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ile wart jest kilometr ultramaratonu 03

Ile wart jest kilometr ultramaratonu? Bywa, że czyjeś życie

Następne
ultra spinning i chodzenie na rekach czego nie wiemy o dominice stelmach 02

Biegaczka, matka, żona - kobieta, która biega szybciej niż niejeden mężczyzna

Powiązane artykuły

ostatnie dni zapisow na 1mile w warszawie wystartuj i poczuj sie jak na mityngu lekkoatletycznym 01
Czytaj dalej

Ostatnie dni zapisów na 1MILĘ w Warszawie! Wystartuj i poczuj się, jak na mityngu lekkoatletycznym!

Już tylko do piątku (31 maja) trwają zapisy na warszawską edycję 1MILI. To ostatnia szansa, by móc zmierzyć się z dystansem 1609m i powalczyć o Amatorskie Mistrzostwo Polski w Biegu na Milę. Swój udział w imprezie zapowiedziało wielu dziennikarzy, a także sportowców, m.in. wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, Marek Plawgo oraz Mistrzyni sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk!
wroclawskie firmy pobiegna z pomoca juz 19 maja bieg firmowy 02
Czytaj dalej

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą! Już 19 maja Bieg Firmowy.

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce - Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden - pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM