fbpx
logo black

JAK WYGLĄDA OPIEKA TRENERSKA?

1

KONSULTACJA ONLINE

2

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY

3

STAŁY KONTAKT Z TRENEREM

4

BIEŻĄCA ANALIZA TRENINGU

5

OSIĄGNIĘCIE WYMARZONEGO CELU

IDEALNY PLAN DLA CIEBIE?

TRENER BIEGANIA

Twoje indywidualne wsparcie w drodze do wyznaczonego celu

Usługa "Trener Biegania"

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Plan treningowy szyty na miarę co tydzieńna bieżąco monitorowany, dostosowany do Twoich możliwości i uwzględniający Twoje postępy plan, otrzymasz w każdą niedzielę. Pozwoli Ci to zaplanować Twoje aktywności zawodowe i wrzucić treningi w kalendarz.
Stały Kontakt z Trenerem: naszą komunikację prowadzimy z użyciem Discorda. Możesz go używać zarówno poprzez komórkę jak i na komputerze. Będziesz mieć swój prywatny kanał do komunikacji z trenerem oraz zespołem TreningBiegacza plus możliwość wymiany spostrzeżeń ze wszystkimi innymi zawodnikami z teamu TreningBiegacza.
Indywidualne podejście — plan dostosowany jest do Twojego życia i potrzeb. W każdej chwili możesz zgłosić, że nie jesteś w stanie wykonać danej jednostki treningowej, od razu naniesiemy poprawki, aby minimalizować straty.
Zróżnicowane treningi biegowe — dobór akcentów i poziom obciążeń będzie dostosowany do Twoich celów. Jesteśmy fanami powolnego, systematycznego rozwoju bez narażania na niepotrzebne kontuzje, a nasze podejście ma na względzie Twoje wieloletnie postępy, a nie tylko tu i teraz.
Monitorowanie postępów — pracujemy na bazie makro, mezo i mikrocykli, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie wyliczyć kiedy i jak powinny rosnąć intensywności treningów oraz móc precyzyjnie wyznaczać okresy, kiedy powinien nastąpić szczyt formy.
Społeczność — stworzyliśmy platformę, na której znajdziesz inne osoby, z którymi możesz porozmawiać o bieganiu, treningu, wyzwaniach, problemach i motywacji. W szczególności w przypadku tej ostatniej będzie to dla Ciebie źródło niewyczerpanej inspiracji.
Spotkania online — regularne spotkania z trenerem i grupą zawodników, podczas których rozmawiamy o różnych aspektach treningu. Spotkania są nagrywane i można do nich wrócić w dowolnym momencie.
Analiza — jeśli biegasz z pulsometrem Garmin, Polar, Suunto, Coros lub Amazfit, możesz go połączyć z naszą aplikacją treningową ArdentCoach, dzięki czemu po każdym wykonanym treningu trener zobaczy wszystkie parametry treningowe w tym tętno, tempo, poziom zmęczenia.
Analiza badań krwi — przystępując do współpracy z nami, zasugerujemy Ci wykonanie badań krwi, a następnie przeprowadzimy ich analizę. Nie jest to obowiązkowe, ale chcemy mieć pewność, że Twoje ciało jest gotowe na podjęcie treningu biegowego.
Strategia startowa — w przeddzień zawodów możesz liczyć na rozmowę z trenerem, gdzie omówicie strategię startową. Jak zacząć, jakim tempem biec poszczególne odcinki, jaką strategię odżywiania przyjąć. To wszystko pomoże Ci zmaksymalizować efekty treningu.

Bieganie może stać się jeszcze przyjemniejsze i sprawiać jeszcze więcej radości? Z nami tak! Przekonaj się jak mniejszym nakładem pracy, osiągniesz rezultaty, o jakich nie marzyłeś!

ODKRYJ RADOŚĆ Z BIEGANIA

NIECH KAŻDY KROK PROWADZI CIĘ BLIŻEJ CELU

Zalety IPT:

To Ty decydujesz, jak długo trwa współpraca — chcesz się przygotowywać pod konkretne zawody, a może jedynie potrzebujesz ostatniego szlifu przed zawodami (tzw. BPS — Bezpośrednie Przygotowanie Startowe).
Możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie — nie podpisujemy żadnej długoterminowej umowy zobowiązującej Cię do trenowania z nami. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie po upływie rozpoczętego miesiąca.

OPINIA

"Biegam z trenerem od stycznia tego roku. Moim celem na ten rok była poprawa rezultatów w półmaratonie. Udało się poprawić wynik z poziomu 2:12 w grudniu 2023 do 1:56 na 16. PKO Półmaratonie Poznańskim."

Warto dodać, że podczas półmaratonu w Poznaniu, poza przełamaniem 2h udało się poprawić ponad 6 wyników czasowych na różnych dystansach tj. 5km, 10km, mila itd.

IREK

BAZUJEMY NA CELACH

Wiemy, co musi się wydarzyć na końcu drogi.

Cele ustalamy razem.

Rozpoczęcie biegania, półmaraton, maraton czy ultra.

To Ty określasz swoje priorytety!

POZNAJ NASZEGO TRENERA

Tomasz Antosiak

Były reprezentant Polski w Biegach Górskich, uczestnik Mistrzostw Świata, trener z 15-letnim doświadczeniem.

Jako trener, multimedalista Mistrzostw Polski na 800m, 1000m, 1500m, 3000m, 5000m oraz 10000m w kategoriach młodzik – senior. Były zawodnik z rekordami życiowymi na 10000m 30:40, półmaraton 1:09, maraton 2:32. Trener lekkiej atletyki, którego cechuje profesjonalne podejście, wyznający zasadę, że trening biegowy nie musi być ani skomplikowany, ani trudny, aby przynosił bardzo dobre rezultaty.

Współpracuje zarówno z profesjonalnymi zawodnikami, którzy ścigają się zarobkowo, ale przede wszystkim z amatorami, którzy łączą bieganie z przyjemnością, relaksem, chęcią utraty wagi jak i radością wynikającą z uwalnianiem swoich endorfin. Lubi również trenować zaawansowanych biegaczy, którzy chcą pogodzić życie zawodowe z pasją, jaką jest bieganie. Pasjonat lekkiej atletyki oraz tenisa ziemnego. Gotowy pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel!

JAKIE KORZYŚCI JESZCZE ZYSKUJESZ?

TRENER ONLINE

Co zyskasz, po rozpoczęciu współpracy z TreningBiegacza.pl?


UNIKALNE TREŚCI
Z biegiem czasu poznajemy się, poznajemy Twoje potrzeby i dostarczamy Ci treści, dzięki którym się uczysz.
BAZA ĆWICZEŃ
Uzyskujesz dostęp do bazy filmów z ćwiczeniami, aby przyspieszyć swój rozwój..
PORADY DIETETYCZNE
Porady dotyczące odżywiania okołotreningowego oraz sprawdzony przez nas plan żywienia przedstartowego.
KONSULTACJE MAILOWE I TELEFONICZNE
Trener jest dla Ciebie dostępny przez cały czas. Masz pytanie lub jakiekolwiek wątpliwości? → Dzwonisz lub piszesz.
PAKIETY STARTOWE
Od czasu do czasu trafiają nam się pakiety startowe na największe biegowe imprezy w Polsce – jeśli będzie Ci pasować cel i data, dostaniesz go gratis.
WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI
Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja... i wspólny trener! Uzyskasz dostęp do naszej grupy biegowej.
primo 02

KONTAKT

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z trenerem lub diety? Napisz do nas lub zadzwoń! Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Team TreningBiegacza.pl:

treningbiegacza@gmail.com

+48 881 305 588

Trener:

trener@treningbiegacza.com

Copyright 2023 © TreningBiegacza.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Start Your 7 Day Free Trial

Enter your details below to get instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Historia Przemka, założyciela TreningBiegacza.pl

Biegam już od 18 lat. Mniej więcej tyle ile istnieje TreningBiegacza.pl

Serwis początkowo powstał po to, aby dokumentować mój biegowy rozwój, dopiero później doszły dziesiątki współpracowników i osób, które w jakiś sposób pomagały go rozwijać.

Początkowo trenowałem się sam, ale szybko doszedłem do wniosku, że to nie ma większego sensu, bo mam tendencję do wrzucania sobie zbyt dużych obciążeń, co nie prowadzi do optymalnego rozwoju. Bardzo szybko zacząłem współpracować z innymi trenerami.

Różnie to z nimi bywało.

Miewałem takich z doświadczeniem zdobywanym w kadrze narodowej i takich, którzy kazali mi tyrać po 120 kilometrów tygodniowo, a ja jechałem na zawody i nie byłem w stanie złamać z tego 3h w maratonie.

Przewinąłem się przez ręce bodajże 8 trenerów, z jednym zaliczyłem przetrenowanie, po którym dochodziłem do siebie blisko rok. Z kilkoma łapałem kontuzję najczęściej w trakcie Bezpośredniego Przygotowania Startowego i nigdy nie byłem w stanie stanąć na lini startu i powiedzieć testuję formę.

Przełom nadszedł dopiero w momencie, gdy nawiązałem współpracę z trenerem, który obecnie trenuje wszystkich podopiecznych TreningBiegacza.pl

Na początku zmniejszyliśmy obciążenie do 60 kilometrów na tydzień. Biegałem po 3-4 razy tygodniowo. Plan był zoptymalizowany pode mnie, brał pod uwagę wszelkiego rodzaju choroby, niedyspozycje, czy też zdarzenia w pracy, przez które nie mogłem zrealizować treningu.

Nagroda pojawiła się bardzo szybko.

Po 3 miesiącach od rozpoczęcia treningów pojechałem na maraton do Drezna, gdzie po raz pierwszy w życiu stanąłem na linii startu i podjąłem próbę złamania 3h na dystansie maratonu. Wiedziałem, że forma jest.

Z tym, że w maratonie musi zagrać kilka elementów. Nie tylko forma.

Akurat tego dnia była patelnia, blisko 30 stopni. Po półmetku już odpuściłem ściganie, bo wiedziałem, że nie dowiozę. Przystawałem przy trasie, gdy widziałem żonę, aby z nią chwilę pogadać, napić się spokojnie wody. Nie przeszkodziło to w uzyskaniu życiówki (3:08).

Wsiadając do samochodu i jadąc do Polski wiedziałem, że nie skonsumowałem mojej formy.

Jeszcze z samochodu zapisałem się na maraton warszawski, który miał się odbyć za dwa tygodnie. Choć wszyscy kazali mi się puknąć w czoło, że to nie ma prawa się udać.

Ja się jednak uparłem.

Dwa tygodnie później ponownie stanąłem na linii startu, po raz drugi podszedłem do próby połamania trójki. I tym razem się udało.

Pomimo 40-ki na karku, a dzięki mądremu treningowi, spełniłem swoje kilkunastoletnie marzenie wstąpienia do klubu trójkołamacza. To było, nie, to nadal jest jedno z moich najcudowniejszych wspomnień w życiu.

To doświadczenie uświadomiło mi, że zupełnie inaczej trenuje się ludzi, którzy oprócz biegania, mają milion innych obowiązków w życiu. I, że nie zawsze jest tak, że trener biegający osobiście lekko ponad 2h w maratonie, będzie umiał trenować osoby, które mierzą się z czasem dwukrotnie lub trzykrotnie dłuższym.

Tu potrzeba zupełnie innych metod i zupełnie odmiennego podejścia.

Close

IRENEUSZ HUSZCZA

Moim głównym problemem było "racjonalne przyspieszenie” i wprowadzenie różnorodności do treningu, który nie tylko wpłynie na zwiększenie tempa biegu, ale przede wszystkim wpłynie pozytywnie na technikę, czy ogólny rozwój całego ciała, np. przez wzmocnienie core. 

Dodatkowo, dzięki ogólnej współpracy z Treningbiegacza.pl zaprzyjaźniłem się z rolowaniem, które wcześniej nie było ze mną po drodze, a które teraz jest nieodłącznym elementem regeneracji dla mnie. 

Cenie sobie kontakt z trenerem, omawianie celów i „biegowych marzeń” oraz ich przekładanie na tygodniowe plany treningowe. Dodatkowo plan jest na tyle elastyczny, że uwzględniamy w nim moją „zajętość” zawodową, prywatną, czy chwilowe niedyspozycje.

Close
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model