Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!

5 lutego wystartowały zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce. W zeszłym roku uczestniczyło w nim aż 6 000 biegaczy ze stolicy Dolnego Śląska.

W sportowej rywalizacji udział wezmą pięcioosobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 6 500 pakietów startowych.

wroclawskie-firmy-pobiegna-z-pomoca-03

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest - podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych - specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:  

  • Sponsor Główny: KRUK SA. 3MAmRest; Credit Suisse; UTC Aerospace Systems, 
  • Sponsorzy Strategiczni: WABCO
  • Sponsorzy Wspierający: Kaufland; Pyszne.pl 

wroclawskie-firmy-pobiegna-z-pomoca-04

Zgłoszenia

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco: 

Pakiet STANDARD 325 PLN/drużyna (65 PLN/os.) - cena do 5 marca. Po 5 marca 350 PLN/drużyna (70 PLN/os.)

Pakiet PREMIUM - z logo firmy - 495 PLN/drużyna (99 PLN/os.) - możliwość zakupu wyłącznie do 15 marca.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Wrocławiu

Zamknij

Nasze ciasteczka nie zawierają glutenu! Polityka prywatności cookies - zezwól jesli się zgadzasz.