Informacja

Na tej stronie znajdziesz ofertę 10 najpopularniejszych sklepów dla biegaczy w Polsce. To nasi rekomendowani partnerzy. Oferta poszczególnych sklepów zmieniać się będzie raz na dwa tygodnie. Zamieszczane tu będą okazje, krótkoterminowe promocje zaprzyjaźnionych sklepów oraz nowości, których nie można przegapić.

abcGPS.pl

W naszym sklepie znajdziesz najnowsze zegarki sportowe marek Garmin, Polar oraz Tomtom. Jako Gold Partner marki Garmin mamy nowości dostępne jako jeden z pierwszych sklepów w Polsce. W naszym asortymencie nie zabraknie sławnych zegarków z serii Garmin Fenix 6 oraz jednych z najlepszych zegarków do biegania Garmin Forerunner. Wśród zegarków sportowych wyróżnia się również seria z ekranem dotykowym Garmin Vivoactive oraz niezwykle popularne zegarki Polar Vantage. Większość naszej oferty jest dostępna w systemie rat 0%.

Sprawdź wszystkie nasze produkty. W ofercie oprócz najnowszej serii Garmin Fenix 6x Pro Solar, również inne zaawansowane monitory pracy serca.

abcGPS.pl

Garmin Fenix 6

Polar Vantage

Garmin Forerunner 945 TRI

Garmin Vivoactive

ExtremeHobby.eu

Jesteśmy Extreme Hobby TM, marką odzieży ulicznej i sportowej, działającą na rynku już od 2011 roku. Nasza odzież to 100% Polska produkcja dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się koszulki, bluzy kibicowskie, rashguardy, spodenki do MMA i innych sportów extremalnych, a od niedawna także odzież biegowa. W naszej odzieży trenują najlepsi, bo jesteśmy #MarkaWartaMistrzów!

Zadbaj o swoje zdrowie, zwłaszcza w tym okresie - wiosna w pełni, treningi w pełni! Na wszystkie treningi - te w domu i te samotne w parku, Extreme Hobby poleca się do zadań specjalnych!

ExtremeHobby.eu

Koszulka biegowa damska HALFTONE

Spódnico-spodenki biegowe HALFTONE

Koszulka rozp. biegowa męska CALEIDOSCOPE

Legginsy Męskie Halftone

www.blackroll.com.pl

BLACKROLL® to najwyżej jakości rollery i inne akcesoria wykorzystywane zarówno w zawodowym sporcie, fitnessie, jak i w celach terapeutycznych. Mogą być stosowane bez względu na poziom aktywności sportowej, zarówno przez amatorów jak i zawodowych sportowców. Poprzez automasaż mięśni i powięzi z łatwością zregenerują napięte ciało przynosząc mu natychmiastową ulgę.

Sprawdź BLACKROLL® -  produkty najwyższej jakości, do regeneracyjnego masażu mięśni i nie tylko.

www.blackroll.com.pl

BLACKROLL® Standard

BLACKROLL® Pillow

BLACKROLL® Blackbox

BLACKROLL® Slim

www.sklep.treningbiegacza.pl

Firmowy sklep serwisu TreningBiegacza.pl - w ofercie: książki, kubki biegacza, żele, akcesoria treningowe.

www.TreningBiegacza.pl

www.sklep.treningbiegacza.pl

Jak zacząć biega?

Kubek Buka wie

Ile sił w głowie

Gotowy do biegu

X
X