Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij
Redakcja TreningBiegacza.pl

Redakcja TreningBiegacza.pl

Czytaj więcej

Maraton Wigry! Krajobrazy i smakołyki, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej + KONKURS Z PAKIETAMI!

Polscy biegacze coraz częściej ruszają na zagraniczne imprezy – nie tylko dla międzynarodowej rywalizacji i możliwości zwiedzania, nierzadko dla pysznego lokalnego jedzenia i napitku. Tymczasem w północno-wschodniej Polsce znaleźć można imprezę biegowo-kulinarną, która już od 5 lat ściąga fanów pięknych tras i lokalnego jedzenia nie tylko z Polski, ale i z Europy.

Czytaj więcej

Ultra Light 3 Layer Jacket - Trail Running na lekko​​

Strome podbiegi, dystanse ultra, pokonywanie zróżnicowanych, technicznych tras. Biegaczy realizujących swoje sportowe cele w terenie łączą dwie cechy: szybkość i lekkość. Wyzwanie, przed jakim stają projektanci jest zatem jasne: przemyślana redukcja zbędnych gramów, sportowy krój, trwała wytrzymałość i niezawodna ochrona, czyli produkty o doskonałym stosunku jakości do wagi i na każdy rodzaj górskiego terenu. Taka też jest Ultra Light 3 Layer Jacket – nowa propozycja od DYNAFIT z kolekcji Alpine Running Lato 2017.

Czytaj więcej

Co miniecie na trasie AmberExpo Półmaraton Gdańsk

AmberExpo Półmaraton Gdańsk to impreza, która odbędzie się już po raz czwarty. W tym roku morze biegaczy zaleje ulice Gdańska 5 listopada. Na zawodników czeka trasa licząca 21,0975 km atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Na jej pokonanie będzie aż 3 godziny oraz 30 minut. Przebieg trasy będzie taki sam jak w latach poprzednich, dzięki czemu zawodnicy będą mogli porównać osiągnięte czasy rok do roku.

Nasze ciasteczka nie zawierają glutenu! Polityka prywatności cookies - zezwól jesli się zgadzasz.