Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

680 000 Odsłon miesięcznie
191 650 Unikalnych użytkowników miesięcznie
403 436 Wizyt miesięcznie

Trening Biegacza zawsze pod ręką!

Dzięki szacie graficznej, dopasowanej do urządzeń przenośnych, możesz korzystać z portalu na każdym dostępnym na rynku urządzeniu mobilnym

2014
4,7%
Tablety
49,5%
Smartphony
45,8%
Komputery

Serwis WWW w liczbach. Niemałych!

I cały czas rośniemy w siłę!

1 355 Dodanych artykułów
49 Kategorii
85 Planów treningowych
6 090 Zarejestrowanych użytkowników
3 510 Oddanych komentarzy
1 476 Dodanych wydarzeń biegowych

Statystyki facebook

1 000 000 Średni zasięg postów
Polub nas na facebooku

Referencje naszych klientów

Zaufało nam wielu!

Trening biegacza to grupa fachowców. Przez lata, dzięki trafnym poradom, skrupulatnym testom i recenzjom, dzieleniu się wartościową wiedzą, wypracowali sobie pozycję profesjonalisty w swojej dziedzinie. Dzięki ich opiniom pozycja naszej marki się umacnia, a nasza oferta ma szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców i przebić się przez medialny szum, jaki robią wokół siebie wielkie koncerny i międzynarodowe marki dysponujące gigantycznymi budżetami na reklamę.

Nessi

Z całą pewnością treningbiegacza.pl to godny zaufania, profesjonalny partner, który dzięki kompetentnemu zespołowi i ogromnemu zaangażowaniu gwarantuje wysoką skuteczność podejmowanych działań. Ten portal to oprócz wiedzy i doświadczenia, także entuzjazm i ogrom pomysłów, które wyróżniają się w gąszczu blogów i fanpage’y sportowego świata. Oby ta skarbnica wiedzy była źródłem niewyczerpanym!

Compressport

Dzięki współpracy z portalem treningbiegacza.pl mogliśmy dotrzeć do rzeszy biegaczy i zachęcić ich do pozostawienia po sobie śladu w Leksykonie Polskich Maratończyków. Bardzo chwalimy sobie również niesłabnący entuzjazm całego zespołu, który z wielką pasją opisuje tajniki profesjonalnego biegania – dał temu wyraz również w Leksykonie, gdyż do grona tworzących go autorów zaprosiliśmy wulkan energii – samego Redaktora Naczelnego Przemysława Niemczuka. Tak trzymać!

Redakcja Leksykonu Polskich Maratończyków

Chciałbyś zareklamować swoją firmę, produkt lub imprezę biegową?

Zobacz naszą ofertę!

Nasze ciasteczka nie zawierają glutenu! Polityka prywatności cookies - zezwól jesli się zgadzasz.