Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

EARTH WIND SWEAT & FIRE ŁEBA 2017 – wyjątkowa impreza biegowa, jedne z najpiękniejszych tras w Polsce!

EARTH WIND SWEAT & FIRE ŁEBA 2017 – wyjątkowa impreza biegowa, jedne z najpiękniejszych tras w Polsce!

Już w piątek 01 września 2017 w Łebie rozpocznie się pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia biegowego Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017. Cała impreza będzie składała się z trzech biegów po różnych trasach odbywających się na przestrzeni trzech dni.

W piątek 01 września o godzinie 15:00 odbędzie się bieg na dystansie 10 km

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-02 Trasa biegu na 10km.

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-05 Fragment odcinka trasy biegu na 10km.

W sobotę 02 września zaplanowano Półmaraton,

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-03 Trasa półmaratonu

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-06 Zacienione trasy półmaratonu

a w niedzielę 03 września Maraton.

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-04 Trasa maratonu

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-07 No cóż, nic tylko biec

Uczestnicy mogą zapisywać się na jeden, dwa lub trzy biegi, z których zostaną wyłonieni zwycięzcy tegorocznej edycji Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017.

Cała impreza jest wyjątkowa nie tylko ze względu na formułę, ale przede wszystkim ze względu na trasy, które biegną między jednymi z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Biegacze dystansu 10 km będą mieli okazję pobiec w prestiżowym biegu przez centrum Łeby, oraz główną plażę. Uczestnicy Półmaratonu w dużej mierze spędzą czas biegnąc po Słowińskim Parku Narodowym, a Maratończycy przebiegną przez rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska wbiegając na Latarnię Stilo i dalej wzdłuż urokliwych tras pomorza.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymują w pakietach startowych piwo po każdym biegu, darmową krótką lekcję pływania na plaży zachodniej w Łebie, strzelanie na strzelnicy sportowej, darmowy wstęp na zwiedzanie Latarni Stilo, koszulkę techniczną, oraz medal pamiątkowy. Niewątpliwie zawody te czynią z Łeby w pierwszy weekend września miejscem, w które na pewno warto się wybrać na fajny, rodzinny wyjazd nad nasze polskie morze.

earth-wind-sweat-fire-leba-2017-wyjatkowa-impreza-biegowa-jedne-z-najpiekniejszych-tras-w-polsce-08

Więcej informacji o zawodach, oraz zapisy TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Zamknij

Nasze ciasteczka nie zawierają glutenu! Polityka prywatności cookies - zezwól jesli się zgadzasz.