Zostań międzynarodowym trenerem Blackroll

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Jesteś nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem, trenerem lub rehabilitantem?  Interesujesz się sportem oraz zdrowym i aktywnym stylem życia? Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w Blackrool Education. To pierwszy w Polsce kurs kondensujący wiedzę z zakresu foam rollingu uzupełniony o najnowsze badania naukowe na temat powięzi.

Blackrool Education to wybór dla osób świadomie podążających za zdrowym trybem życia
Michał Dachowski, certyfikowany specjalista Master of Blackroll

Szkolenie trwa jeden dzień i składa się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o wiedzę światowej sławy specjalistów w dziedzinie nauki o powięzi współpracujących z Blackrool, takich jak: dr Rober Schleip, czy dr Lutz Graumann. Szkolenie prowadzą certyfikowani specjaliści Master of Blackrool Education – mgr Michał Dachowski i Karolina Stanek.

Co daje Ci kurs Trenera Blackroll?

Instruktorzy sportu i trenerzy stoją w obliczu rosnących oczekiwań ze strony klientów.  Indywidualne podejście do pacjenta oraz szeroka wiedza z zakresu metodyki i prewencji są niezbędne dla uzyskiwania jak najlepszych efektów pracy. Blackrool Education oferuje wiedzę w aspekcie fizjoterapii, treningu i regeneracji. Pozyskane na kursie umiejętności wpłyną na skuteczność i trwałość stosowanych metod zarówno wśród fizjoterapeutów, jak i rehabilitantów. Trener Blackrool, poprzez dobór właściwych ćwiczeń i technik, może realnie polepszyć sprawność ruchową i posturę swoich klientów, a także zmniejszyć dyskomfort bólowy wpływający na wzrost satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń.

Każdy kursant uzyskuje międzynarodowy certyfikat Trenera Blackrool

Blackrool Education to także szansa dla klubów fitness, jogi, pilates, szkół tańca, sztuk walki itp. na wzrost atrakcyjności swojej oferty dzięki kompetencjom wykwalifikowanych Trenerów Blackrool. Wraz z umiejętnościami Trenerów Blackrool kluby zyskują uznanie i zadowolenie klientów, szukających profesjonalnego podejścia do treningu i regeneracji, a rolowanie staje się efektywną metodą zakończenia zajęć, polepszając kondycję fizyczną i samopoczucie ćwiczących.

Każdy uczestnik otrzymuje w prezencie Blackrool Standard i Blackrool Ball 8 cm.

W cenie kursu także lunch dla uczestników.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Sprawdź daty najbliższych kursów w całej Polsce:

  • Biała Podlaska 10.01.2015,
  • Warszawa 31.01.2015,
  • Kraków 07.02.2015.

A już wkrótce jesteśmy także we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i na Śląsku.

Terminy i program szkolenia sprawdzaj na: www.blackroll.com.pl

Chcesz zrealizować szkolenie we własnej placówce? Napisz do nas na kursy@blackroll.com.pl

Do Zobaczenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę