Aryzta Półmaraton Strzegom
wróć do wszystkich

Kamil Kozioł

O mnie

Czołem,

Nazywam się Kamil Kozioł i od dziecka jestem związany ze sportem jako zawodnik, a od 2 lat jako trener, gdzie przekładam moje wieloletnie doświadczenia na współpracę ze swoimi zawodnikami.

W 2013 roku skierowałem swoją karierę zawodniczą przede wszystkim na biegi z przeszkodami, gdzie zaliczyłem kilka cennych osiągnięć.

Reprezentowałem barwy biało-czerwone na Mistrzostwach Europy Spartan Race w Andorze (2017), Francji (2018), Włoszech (2019). W Andorze uzyskałem najlepszy jak dotąd wynik – 19 miejsce (Elite). W klasyfikacji regionu Centralnej Europy Spartan Race dwukrotnie zajmowałem miejsca w TOP15: 12 miejsce (2017) i 5 miejsce (2018). W 2019-2020 roku dostałem powołanie do międzynarodowej drużyny Spartan PRO Team.

W  2018 roku założyłem lokalną grupę biegową – G.O.A.T. Team Michałowice, której jestem trenerem, a moi podopieczni regularnie stają na podium w wyścigach ulicznych i górskich, również w klasyfikacjach drużynowych.

Jestem współorganizatorem Młyn Trail Michałowice, lokalnego biegu w okolicy Krakowa, który zadebiutował w 2019 roku i wniósł coś nowego w krajobraz biegów o charakterze górskim organizowanych w Małopolsce.

Jako trener, specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym oraz w biegach ulicznych, górskich i przeszkodowych.

Posiadam własne studio treningowe i tor przeszkodowy co pozwala mi oraz moim podopiecznym szlifować formę na różnych płaszczyznach i wysokim poziomie.

Można podjąć ze mną współpracę stacjonarnie „face-to-face”, on-line lub hybrydowo on-line z pakietem treningów w moim studiu. Współpraca ze mną obejmuje:

  • Plany treningowe, które przygotowuję z wyprzedzeniem na 1-2 tygodnie, ale z podopiecznymi jestem w stałym kontakcie telefonicznym/mailowym i w razie losowych zdarzeń, wspólnie ustalamy korekty na bieżąco.
  • Testy funkcjonalne, czy analiza techniki biegu (na bieżni mechanicznej) wraz z ćwiczeniami „naprawiającymi” do wykonywania w domu.
  • Materiały video z zestawami ćwiczeń dla podopiecznych.
  • Porady z zagadnień m.in. sprzętowych, jedzeniowych czy startowych.

Oferuje również tzw. trening multipersonalny w swoim studiu. Co to oznacza? Taki trening zachowuje praktycznie wszystkie cechy charakterystyczne dla indywidualnego treningu personalnego w niewielkich grupach do max. 5 osób.

Ćwiczenia w małej grupie to jednocześnie rozwiązanie korzystniejsze finansowo, jak i oferujące dodatkową motywację w postaci partnerów dążących do podobnego celu.

Prowadzenie treningów w małych grupach pozwala mi zachować pełną kontrolę nad techniką ćwiczeń i wydolnością podopiecznych.

Jeśli masz już partnerów do ćwiczeń (kolegów/koleżanki z pracy, sąsiadów, czy nawet rodzinne grono) możecie zgłosić się do mnie ze swoim „Dream Teamem”. Dla tych, którzy jeszcze nie mają swojej grupy, dobiorę partnerów o podobnych celach i stopniu zaawansowania. 

Zapraszam do kontaktu.
Kamil Kozioł

Specjalizacja

Trener biegowy (biegi uliczne, górskie oraz biegi z przeszkodami). Trener przygotowania motorycznego.