​Pozostaw swój ślad w Poznaniu + KONKURS

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

11. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku. Zapisy potrwają do 14 kwietnia lub do osiągnięcia maksymalnego limitu zgłoszeń, który w tym roku wynosi 14 tysięcy. Dokładny przebieg trasy poznamy lada dzień, ale już dziś organizatorzy zdradzają, że zawodnicy pobiegną centralnymi ulicami Poznania.

„Prace nad trasą są już na ostatniej prostej. Wzorem maratonu start i metę biegu zorganizujemy w oparciu o infrastrukturę Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na targach powstanie miasteczko półmaratońskie oraz Targi Poznań Sport Expo.” – mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor 11. PKO Poznań Półmaratonu.

To właśnie na targach będzie można zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących wszystko, co jest niezbędne do biegania, ćwiczeń i trenowania – buty, akcesoria do biegania, odzież sportową, sprzęt sportowy, odżywki czy suplementy diety. Fani biegania znajdą pomysły na nowe miejsca imprez biegowych, triatlonowych czy nordicwalkingowych nie tylko w Polsce, ale poza granicami kraju, a także będą mogli uczestniczyć w ciekawych panelach związanych z tematyką biegania, a także skorzystać z porad specjalistów medycznych.

pozostaw-swoj-slad-w-poznaniu-konkurs-01

Jak się zapisać?

Najlepiej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się TUTAJ. Od tego momentu na dokonanie opłaty startowej zawodnicy mają 7 dni. Można też wybrać tradycyjną formę zapisów i odwiedzić Biuro Zawodów osobiście. Godziny pracy biura: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Opłata startowa przy zgłoszeniach:

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
  • do 28 lutego 2018 wynosi 90 zł
  • w dniach 1-31 marca wynosi 110 zł
  • w dniach 1-12 kwietnia wynosi 130 zł
  • w dniach 13 i 14 kwietnia wynosi 150 zł

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl.

Zgarnij pakiet startowy na 11. PKO Poznań Półmaraton

Nie masz jeszcze numeru startowego w 11. Poznań Półmaratonie, a o niczym innym nie marzysz 😉 ? Weź udział w konkursie! Napisz, jaki specjał poznańskiej kuchni chętnie zjesz po biegu. Swoją odpowiedź  zamieść w komentarzu pod artykułem albo pod tym postem na Facebooku. Na odpowiedzi czekamy do 14 lutego 2018 a szczęśliwych posiadaczy 3 darmowych pakietów  powiadomimy 16 lutego 2018.

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę