czerwiec, 2020

06czer(czer 6)21:0007(czer 7)15:00Cykl Formoza Challenge

więcej

Informacje o biegu

FORMOZA CHALLENGE – EKSTREMALNY CYKL BIEGÓW Z PRZESZKODAMI

WITAJ NA STRONIE NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO CYKLU BIEGÓW Z PRZESZKODAMI AUTORSTWA KOMANDOSÓW JW 4026 FORMOZA! JEŻELI TU JESTEŚ ZNACZY, ŻE CHCESZ SIĘ SPRAWDZIĆ W WYZWANIU KOMANDOSÓW FORMOZY!

PODEJMIJ WYZWANIE! PAMIĘTAJ – NIGDY NIE ZOSTAWIAMY SWOICH!

Formoza Challenge to nie tylko ekstremalny cykl biegów z przeszkodami dla każdego. To przede wszystkim impreza w hołdzie wyjątkowym żołnierzom J.W Formoza. Historia tej jednostki sięga 1974 roku, od ponad 40 lat jednostka zabezpiecza wizyty przywódców Państw z całego świata oraz bierze udział w różnego rodzaju akcjach. Komandosi z jednostki postanowili podzielić się wiedzą na temat survivalu, przeszkód a przede wszystkim przekazać chociaż namiastkę tego jak to jest być komandosem. Dzięki temu każdy może sprawdzić się na biegowej trasie z przeszkodami. Impreza jest dla wszystkich; od amatorów krótszych dystansów po ultrasów biegających z obciążonymi plecakami i atrapą karabinu. Każdy znajdzie coś dla siebie – także najmłodsi w formacie FORMOZA KIDS!

BIEG Z PRZESZKODAMI – PROJEKT KOMANDOSÓW FORMOZY

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa z wojskowym drylem dla wszystkich. Cykl biegów z przeszkodami, który współprojektują komandosi J.W Formoza. Zróżnicowany tor pełen przeszkód, sprzęt wojskowy a po biegu – dedykowana strefa Formozy ze strzelnicą, prezentacja sprzętu tej i innych jednostek, które gościnnie uczestniczą w naszym biegu. Formoza Challenge to impreza dla całej rodziny – oprócz dorosłych rozwijamy format FORMOZA KIDS – dystanse 1 i 2 km – bieg z przeszkodami w asyście komandosów FORMOZY – to jest to!

Mamy też atrakcje dla każdego – dorośli mogą sprawdzić się w wielu formatach i dystansach. Od 4 do 10 km, z obciążeniem i atrapą karabinu lub bez, w drużynie lub samodzielnie, dniem lub nocą.

NIGDY NIE ZOSTAWIAMY SWOICH – BO WAŻNY JEST DLA NAS ZAWODNIK

BIEG SURVIVALOWY TO WYZWANIE DLA KAŻDEGO, ALE TEŻ KAŻDY JEST PO TO BY POMÓC ZREALIZOWAĆ TO WYZWANIE!

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości. Stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać fizycznie i mentalnie. To nie jest zwykły bieg – to jest wyzwanie, któremu trzeba sprostać. Bo ważny jest dla nas zawodnik! Formoza Challenge  to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zjesz i odpoczniesz po wyczerpującej rywalizacji. Dla nas najważniejszy jest wasz komfort i bezpieczeństwo, dlatego też wielką wagę przykładamy do profesjonalnego zabezpieczenia przeszkód, ich konstrukcji oraz rywalizacji w duchu fair play.

Naszym hasłem jest „Nigdy nie zostawiamy swoich” – to motto przyświeca nam podczas organizacji i przeprowadzenia wydarzenia. Dla Was – zawodnicy – to motto rywalizacji i pomocy na trasie naszych biegów – zachęcamy Was do wzięcia udziału w Formoza Challenge we wszystkich lokalizacjach, które odwiedzimy w 2019 roku! Cykl Formoza Challenge to imprezy, które tworzą jedną całość. Każda z nich charakteryzuje się innym dystansem, specyfiką toru i przede wszystkim lokalizacją, która każdorazowo przenosi uczestników w związane z wojskowością miejsca.

W naszych imprezach zawodnik w pakiecie otrzymuje od nas:

– chip i profesjonalny pomiar czasu,
– pamiątkową koszulkę Formozy,
– ciepły posiłek po wysiłku fizycznym,
– woda oraz izotonik na punkcie żywieniowym na trasie oraz na mecie,
– chmielny izotonik na mecie zawodów,
– pamiątkowy medal,
– profesjonalne zabezpieczenie medyczne,
– zdjęcia z zawodów,
– nadzór nad imprezą J.W. Formoza.

Godzina startu / limit

6 (Sobota) 21:00 - 7 (Niedziela) 15:00

Lokalizacja

Oborniki

X
X